Don’t Starve Together – En İyi Olmazsa Olmaz Dedirten Modlar!

Don’t Starve Together eski bir oyun olmasına rağmen gerçekten çok güzel bir oyun. Halen daha oynanan ve oynarken zevk aldığımız bir oyun, ben bile bu oyunu halen arkadaşım ile oynuyorum eminim ki ileride de oynayanların sayısı daha da çok artacaktır. Bugün ki konumuz Don’t Starve Togetherda ki en iyi “modlar“, sizlere bu modları özenle seçtim ve şimdi karşınıza çıkartıyorum. Keyifli oyunlar!

Mod rehberini “detaylı” şekilde anlattığım videomu en son kısımda görebileceksiniz. Don’t Starve Togerther da mod kullanan biri olarak söylüyorum ki gerçekten mod kullanarak oynadığınızda oyunun zevki çıkacak oyundan daha da fazla zevk alacaksınız zaten böyle oyunlar tek oynanmaz bir arkadaşınız varsa eğer oyundan alacağınız keyif 10 katına çıkacaktır, oyunumuzun asıl mantığı bildiğiniz gibi bossları ve yaratıkları kesip kendimize yiyecek bularak “hayatta kalmak” oyunumuzun tek ve en asıl mantığı budur.

Don’t Starve Together’da ki En Olmazsa Olmaz Modlarımız!

1 -) Combined Status

Bu Modumuz yaratıkların canlarını gösteren bir mod örneğin bir boss çıktı karşınıza ve tuzaklarınız var yaratığın kaç canı olduğunu bilmiyorsunuz belki de küçücük canı kalmışken sizler mağaraya kaçmak zorunda hissediyorsunuz işte bu modu aktif kıldığınız zaman arıların bile canlarını görebileceksiniz! İşte bu kadar basitleşiyor ve harika bir oyuna dönüşüyor Hardcore oynamak isterseniz bunu deaktifte yapabilirsiniz. Şimdiden harika bir oyun deneyimleyeceğinize garanti veriyorum.

2 -) Craft Pot

Craft Pot modumuzda çok basit fakat bir o kadar da gerekli bir modumuzdur bu modu yüklediğimiz zaman kesinlikle yiyeceklerin nasıl yapılacağını craft pot menüsü üzerinden görebileceğiz kesinlikle indirmemiz gereken bir mod daha.

3 -) Too Many İtem Plus

Too Many İtem Plus modumuzda aynı Bannerlord’ta ki gibi bir cheat menü açıyor fakat bu menü bir mod vasıtasıyla açılıyor, oyunda ki her şeye tek tık ile yapabildiğimiz bu menüyü hile kullanacak veya video çekecek arkadaşlarımız aktif ederlerse çok çok işlerine yarar.

4 -) 45 İnventory Slot

45 İnventory Slot modumuz ise Envanter slotlarımızın genişlemesine sağlayan bir moddur ve gerçekten oyunu çok ama çok rahatlatır, fakat şöyle bir sıkıntısı var her şey rahat olursa oyundan aldığınız zevk daha da azalır. Siz nasıl isterseniz öyle yapın fakat dediğim gibi ucunu kaçırmayın…

5 -) Global Pause

Oyunumuzda tehlikeler çok… Fakat oyunu multiplayer oynarken durduramıyoruz bu gerçekten çok sıkıntılı bir şey bunun önüne geçmek için Global Pause modumuzu kullanabilirsiniz gerçekten harika yararlı bir mod.

6 -) Show Me

Bu Modumuz yaratıkların canlarınıve eşyalarımızın durabiltysini göstren bir mod örneğin bir boss çıktı karşınıza ve tuzaklarınız var yaratığın kaç canı olduğunu bilmiyorsunuz belki de küçücük canı kalmışken sizler mağaraya kaçmak zorunda hissediyorsunuz işte bu modu aktif kıldığınız zaman arıların bile canlarını görebileceksiniz! + olarak yatağınızın kaç kez daha kullanılması gerektiğini de gösteriyor bunlar eşyalarda da geçerli.. İşte bu kadar basitleşiyor Don’t Starve Together ve harika bir oyuna dönüşüyor Hardcore oynamak isterseniz bunu deaktifte yapabilirsiniz. Şimdiden harika bir oyun deneyimleyeceğinize garanti veriyorum.

7 -) Golden Spear

Ufak bir mod fakat gerçekten çok işe yarıyor altın bir mızrak veriyor size bu mod 🙂

8 -) No Thermal Stone Durability

Buda çok yararlı bir modumuz Don’t Starve Together oyunumuzda kışlar gerçekten çok sıkıntılı geçiyor o yüzden Thermal Stone’a ihtiyacım çok fazla oluyor yazında aynı şekilde thermal stone yapıyoruz. Bu modumuz thermal stone durabilitysini yok ediyor ve 1 kez yapmanız yeterli oluyor thermal stoneyi. Çok keyif alacağınız minnak bir modumuzdur.

9 -) Geometric Placement

Simetrik takıntıları yaşayanlar için harika ötesi bir mod! Geometric Placement modumuz kesinlikle Geometrik olarak düzenli yapılar yapmamızı sağlayan güzel bir mod! Keyifli Oyunlar simetrik takıntıları! 🙂

10 -) Minimap Hud

En son ve En iyi modumuz Minimap Hud! bu modumuz oyun içinde aktif olarak gözüken minnak bir küçük harita modumuzdur kesinlikle bu modumuzu aktif edin gerçekten çok yararınıza dokunacaktır.

Peki Modlarımızı Nasıl Aktif Edebiliriz?

Oyun içinden “Ayarlar” kısmına girip modları aktif edebilirsiniz. Eğer oyun içinden yapmak istiyorsanız yeni bir host kurup oradan “Mods” kısmından seçmeniz gerekir.

Bannerlord Severlerin Dikkatine! = Bannerlorf Fps Ve Optimizasyon Arttırma!

Youtube Videom;

3 thoughts on “Don’t Starve Together – En İyi Olmazsa Olmaz Dedirten Modlar!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: