Pubg Mobile – Gameloop Emülator Tuş Sorunlarının Çözümü!

ADIM – ADIM Tuşları Halledelim:

  • 1.Adım: Öncelikle oyunumuza giriş yaptıktan sonra sol köşede mod kısmından eğlence parkına giriş yapmamız gerekecek (eğlence parkına girme amacımız çalışmayan tuşları tespit etmek)
  • 2.Adım: Eğlence Parkına Girdikten Sonra zıplayın(space), eğilin(c), yere yatın(z), sağa ve sola eğim alarak nişan almaya çalışın(q,e) ve silah alarak sağ tık ile dürbün açmaya çalışın.
  • 3.Adım: Eğer yukarıdaki adımları tek tek yaptınız ve tüm bu oyunumuzun kritik tuşları çalışmıyor ise büyük bir problemle karşı karşıyayız. Ama dur sakın endişelenme bu problemi birlikte çözeceğiz.
  • 4.Adım: öncelikle oyun içi ayarlarımıza giriyoruz ve kontroller seçeneğini seçiyoruz kontroller ekranında iken karşımıza gelen özelleştir seçeneğine basıyoruz ve gameloop emülatörümüzün sağ üst kısmında bulunan klavye işaretine tıklayarak tuş atamaları bölümümüzü açıyoruz
  • 5.Adım: Yukarıda Resimlerle Gösterildiği gibi tüm bu adımları uygulayarak aşağıdaki gibi bir görüntü elde etmiş oluyoruz:
  • 6.Adım: Eğer bu görüntüyü alabiliyorsak artık işler bizim için kolaylaşmaya başladı demektir arkadaşlar. Yapmamız Gereken önce sağ tık ile dürbün açılmama problemimizi halletmek yukarıdaki fotoğrafta görünen kontroller kısmındaki sağ köşede bulunan scope(dürbün) işaretini mavi baloncuk içinde sağ tık yazan yerin tam üstüne gelecek şekilde aşağı alıyoruz(bu arada çözünürlük 1920×1080).
  • 7.Adım: Tüm Bunları Yaptıktan Sonra Tuş Atamaları Kısmına Girip Sağ Alt Köşede Bulunan SIFIRLA seçeneğine tıklıyoruz ve sağ tıkımız aktif hale geliyor bundan sonraki adımlar basit.
  • 8.Adım: Bu adımımızda artık zıplama, eğilme, sağ ve sola bakarak nişan alma, ve yere yatma seçeneklerimizi nasıl ayarlayacağımızı belirliyoruz.
  • **9.Adım**(ÖNEMLİ): Arkadaşlar gelelim en önemli yerine bu işin püf noktası olayı kavramak yapmamız gerek tek şey tuş atamaları kısmına girip zıplama, eğilme, sağ ve sola bakarak nişan alma, ve yere yatma yani sırasıyla(z,q,e,c,boşluk(space)) tuşlarımızın mavi baloncuklarını kaldırarak tekrardan kendi resimlerinin üzerine 1 kez tıklayarak açılan boş baloncuğa tekrardan sildiğimiz tuşları tek tek yerleştirmek ve kaydetmek olacak

Eğer Tüm Adımları Uyguladıktan Sonra Hala Sonuç Alamadıysanız Probleminiz Yaşanmaya Devam Ediyor İse Youtube Kanalımda Paylaştığım Videoyu İzleyerek Adım Adım Tekrardan Yapabilirsiniz Şimdiden Keyifli Oyunlar Dilerim…

Hemen Şimdi Göz Atın! Don’t Starve Together – En İyi Olmazsa Olmaz Dedirten Modlar!

İşine Yarayabilir! Mount & Blade II: Bannerlord Modları Nasıl Kurulumu Yapılır Ve Yüklenir Rehberi

YOUTUBE VİDEOM;

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: