Karakter Analizi Yap Anında Kişiliğini Öğren

Ücretsiz Kişiliğini Öğren

Karakter analizi yaparak anında kişiliğinizi öğrenmek ister misiniz? Tahmini olarak 2 dakika sürüyor. Üstelik bu bahsedeceğim uygulama tamamen ücretsiz. Size 18 kısa soru ve iki şıktan oluşan bir metin veriliyor. Sizin yapmanız gereken sadece bu şıklardan bir tanesini seçmek. Uygulama o kadar basit ve sade ki ilkokul öğrencisi bile rahatlıkla bu soruları cevaplayabilir. Uygulamanın ekran görüntüsünü buradan paylaşıyorum.

Karakter Analizi Kişilik Testi
Karakter Analizi

Neden Bu Uygulamayı İndirmeliyim?

Evet gelelim asıl konuya neden bu uygulamayı indirmeliyim. Bu yazıyı okuyan herkesin ya arkadaş Play Store‘ de bir çok uygulama varken biz neden bunu indirelim dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü ;

 • Boyutu çok düşük telefonunuzda çok yer kaplamaz sadece 8 mb,
 • 2 dakika içinde hangi kişilik tipi olduğunuzu öğrenebilirsiniz,
 • 16 kişilik tipi teorisine dayanmaktadır. (Bu teori ise 15 yıllık bir çalışmanın karşılığında alınmıştır)
 • Tamamen ücretsiz hiç bir ücret ödemeden sonucunuzu görebilirsiniz.
 • Sosyal platformlarda paylaşım yapabilirsiniz.
 • Şu ana kadar indirip analiz yapanların tamamından olumlu yanıt alındı.
 • En önemlisi de sonucunuzu öğrenmek için e posta adresi istemiyor.
 • Birde arkadaşlarınızın ve çevrenizdeki dostlarınızın da kişiliğini öğrenebilirsiniz. Bir düşünün yıllarca birlikte yaşadığınız insanların kişiliklerini yeterince tanıyor muyuz? Bence hayır ya sizce.
 • Yabancıların yaptığı uygulamanın bir milyon indirmesi var üstelik ücretli ve yarım saatinizi alıyor. Bu uygulamada ise 2 dakika ve çıkan sonuç %98 doğru.

Karakter Analizi Nasıl Yapılır?

Karakter analizi yapmak çok basit eğer bu uygulama sizin de ilginizi çektiyse görseldeki linke tıklayarak Play Store sayfasından telefonumuza indirip görseldeki gibi analizi başlatarak 18 kısa soruyu cevaplıyoruz hepsi bu kadar. Çıkan sonuca çok şaşıracaksınız. Ben ilk yaptığımda gözlerime inanamadım. Karakter analiz sonucu aynı beni yansıtıyordu. Sonra çıkan sonuca göre internetten araştırma yaptım çıkan kişilik tipim gerçekten de benden başkası değildi. Sonra düşündüm bu uygulamayı arkadaşlarımda da deneyip kişiliklerini öğrenmek ve ona göre gardımı almaya karar verdim. Harika işte oldu çevremdeki insanların kişiliklerini öğrendikçe iletişim yapmanın daha çok kolay olduğunu gördüm. Düşünebiliyor musunuz oğlumun kişiliği aynı ben ve biz anlaşamıyoruz. İlginç değil mi?

Bir sonraki yazımda buluşmak üzere yazımı burada donanım haber kategorisine ekliyorum kendinize iyi bakın sizleri seviyorum. Umarım bu içerik sizler için faydalı olmuştur. Eğer uygulamayı denediyseniz buradan yorum bırakırsanız yazımın faydalı olup olmadığını bende anlamış olurum kalın sağlıcakla.

12 thoughts on “Karakter Analizi Yap Anında Kişiliğini Öğren

 1. mirdadas dedi ki:

  hiç indiren var mı acaba merak ettim..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: