Mount & Blade II: Bannerlord En İyi Yoldaşlar Hangileri?

Sizlerde Mount & Blade II: Bannerlord oyununda gücünüze güç katmak ister misiniz? Warband oyununda olduğu gibi artık Bannerlord oyunumuzda da Yoldaşlar çok kritik öneme sahip… Peki en iyi yoldaşlar hangileri? hangi gezginleri ordumuza almalıyız? gelin isterseniz bu sorulara hemen şimdi bakalım.

Bannerlord En Güçlü Yoldaşlar
Bannerlord Yoldaşlar

Bannerlord Yoldaşların Önemi Nedir?

Bannerlord oyunumuzda Yoldaşların önemi çok fazla tıpki Warband da olduğu gibi… Yanınıza aldığınız yoldaşların yeteneklerine göre kendi yeteneklerinizden eksik olanları, onlar sayesinde kapatabilir ve ordunuza güç üstüne güç katabilirsiniz! Warband oyununda yoldaşlardan soylu yapabiliyorduk bu harikaydı değil mi? Yeni gelen güncellemeler ile artık yoldaşların önemi çok fazla arttı. Artık yoldaşlarımız soylu yapabileceğiz.. Evet yoldaşların önemine hepimiz sanırım kanaat getirdik, şimdi ise gelin isterseniz en iyi yoldaşlar, en iyi gezginler hangileri onlara bakalım.

Mount & Blade II: Bannerlord En Güçlü Gezginler

Yoldaşlar! çok ama çok önemliler. Gelin isterseniz sınıf sınıf en güçlü yoldaşlara göz atalım… Bu yazıdan sonra ordunuzu inanılmaz derece de güçlendireceğinize adım kadar eminim, eğer sizin işinize yararsa ne mutlu bize.

Şifacılar

Evet ilk sıramızda Söğüt Kabuğu Siga yer alıyor. Şifacı olarak ordunuzda kullanabileceğiniz harika bir yoldaş.

Bannerlord Hekim Yoldaşlar
Hekim Söğüt Kabuğu Siga

Bir diğer şifacımız olaraksa Acı Yudum Galric yer alıyor gerçekten çok özellikli bir yoldaş tavsiye ederim.

Bannerlord Şifacılar
Acı Yudum Galric

İzci

İzciler ordumuz için çok önemli bir yer almaktadır. Kesinlikle ordunuza en az 1 tane izci alın veya siz kendiniz izci olun..

Bannerlord İzci Yoldaş
Kırağı Sakal Divan

Mühendis

Mühendisler Bannerlord kale, şehir kuşatmaları için gerçekten “Vazgeçilemez” yoldaşlar olarak göze batarlar kesinlikle ordunuza alın.

Bannerlord Mühendis Yoldaş
Tamirci Detheuda

Demirci

Demircilik ile uğraşacaksanız ve yeteneklerinizi demircilikte harcamak istemiyorsanız kesinlikle bu yoldaşı ordunuza katın!

Bannerlord Demirci Yoldaş
Demirci Ulvard

Soylu Yoldaş

Sizler de krallık kurduktan sonra güçlü bir yoldaşınızı anında derebeyi yapmak ister misiniz? İşte aradığınız yoldaş tam burada. Harika bir yoldaş kesinlikle alın!

Bannerlord Soylu Yoldaş
Gezgin Shatha

Evet en iyi yoldaşlarımız bunlar! Okuduğunuz için teşekkürler…

İlginizi Çekebilir;

  1. Fiyat Performans Oyuncu Kulaklıkları
  2. Radiant Crisis 001 Phantom Kaç Vp?
  3. Karakter Analizi Yap Anında Kişiliğini Öğren

7 thoughts on “Mount & Blade II: Bannerlord En İyi Yoldaşlar Hangileri?

  1. Esra dedi ki:

    ben yoluma Hekim Söğüt Kabuğu Siga ablamla devam ediyorum . hepsinin önemini çok güzel bir şekilde anlatmışsın ama favorim Söğüt Kabuğu reis. hastalara şifa dertlilere deva SÖĞÜT KABUĞUUU

    1. Evet aynen öyle hekim olarak çok güzel bir ablamız bende sen sevdin diye çok sevdim lan kabuk 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: