Valorant Chamber Özellikleri

Valorant’a yeni gelen karakterimiz Chamber herkesin merakını kazanmış durumda. Peki Chamber nasıl bir karakter ? özellikleri yetenekleri nelerdir işte açıklaması…

Valorant Chamber Özellikleri
Valorant Chamber

Chamber’ı Tanıyalım

Centilmen bir suikastçi olan karakterimiz Chamber, farklı moda anlayışı ve savaş alanındaki etkili yetenekleri ile, size satın alabileceğiniz ayrı bir cephaneyide yanında getirir. Mermileriniz asla bitmez reload yaparken çok hızlı bir şekilde yeniden silahlanabilirsiniz.

Yetenekleri:

  1. C ( Marka) Yeteneği :

Rakip takımı tarayabilen bir tuzak kurun, herhangi bir rakip takım oyuncusu menzile girdiğinde tuzak geri sayım yapmaya başlar ve sonrasında çevesindekileri istikrarsızlaştırarak, içindeki oyuncuları yavaşlatan kalıcı bir alan oluşturur.

2. Q ( Kafa Avcısı ) Yeteneği :

159 Baş, 55 Gövde, 46 Bacak hasarı olan bu silah şık tasarımlı bir sheriff’i anımsatsada sheriff silahımızdan daha güçlü ve seri olduğu kesin. Pistol rauntlarında düşmana rahat nefes aldırmayan bu yetenek tam bir ölüm makinası. Merminiz bittiğinde çekip anında ateş edebileceğiniz güçlü bir silah kazandırma özelliğine sahip olduğundan dolayı oyunu daha profesyonel bir şekilde oynayabiliriz.

3. E ( Randevu ) Yeteneği :

İki teleport aracını yerleştirdikten sonra yerdeyken ve bir teleport aracının menzilindeyken, diğer teleport noktasına ışınlanmak için tekrar aktarılabilir. Teleport noktaları yeniden koyulmak için alınabilir. Çok ses çıkartmadan gerçekleştirilebilen bu yetenek rakiplerinizi gafil avlamada sizlere en çok yardımcı olacak araçtır.

4. ( Güç Turu ) Teteneği :

Herhangi bir doğrudan vuruş’un rakibi anında etkisiz hale getirebilecek şık tasarımlı bir operatör silahı olan bu silah hem çok seri he çok güçlü olduğundan dolayı sizin için gerçekten mükmemmel bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır.

Rekabetçi maçlarda etkisini büyük bir ölçüde gösterebilen bu karakter oyunun kaderinin değişmesinde çok büyük bir rol oynayabilir, Chamber güçlü ve seri silahlarıyla düşmanlarını yok ederken sizde onunla birlikte rakiplerinizin yok oluşuna destek verebilirsiniz hem uzak ben yakın mesafeden etkili olabilen istediği an istediği yere gidebilme potansiyeli sahip olan bu karakter savaşın değişmesinde büyük bir rol oynayabilir ve maçlarınızın eğlenceli geçmesini sağlıyabilir….

İlginizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız !

Valorant Aim Geliştirme Rehberi

Age Of Empires IV Hileleri

Valorant Phantom’mu Yoksa Vandal’mı ? En Güçlü Silah!

One thought on “Valorant Chamber Özellikleri

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: