Yüzlerce Oyunu Uygun Fiyata Oynayın! Xbox Game Pass Nedir?

Sizlerde yüzlerce kaliteli oyunu uygun bir fiyata oynamak istemez misiniz? Evet bunun için EA Play mevcut diyebilirsiniz, fakat bu anlatacağım Xbox Game Pass Paketi onu da kapsıyorsa şaşırır mısınız? Eminim çok şaşırcaksınız. Gelin isterseniz detaylara geçelim…

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass Fiyatı

Netflix Gibi Bir Sitem Oyun Piyasasında!

Evet! yanlış duymadınız Netflix sisteminde olduğu gibi aylık bir ücrete, nasıl diziler ve filmler izleyebiliyorsanız artık oyunlar içinde de bu geçerli. Sizlerde belirli ücretler karşılığında harika oyunlara 1 aylığına veya ne kadar uzatmak isterseniz o kadar süreyle sahip olacaksınız. Belki kütüphaneniz değerlenmeyecek fakat sizde hikaye tabanlı oyun veya kısa sürede bitecek oyunlara yüksek miktarda para ödemeyecek ve oyunu bitirdikten sonra rahatça silebileceksiniz. Bu anlattıklarım ne kadar harika değil mi? İsterseniz gelin bu paketimizin içinde şuan hangi oyunlar mevcut. (tarihe göre değişiklik gösterebilir).

Xbox Game Pass’de Hangi Oyunlar Mevcut?

Bu oyun kitaplığında harika oyunlar var. Öncelikle başta hepimizin bildiği Fifa oyunları ile başlamak istiyorum Fifa 21, Fifa 20 ve Fifa 19 mevcut, tabii ki EA’nin neredeyse tüm oyunları mevcut (yeni çıkanları 10 saat deneyebiliyorsunuz) fakat bizim konumuz bu değil EA Play’e başka bir zaman değineceğiz şimdi ki konumuz Xbox Game Pass. En kaliteli oyunlardan bir tanesi Forza Horizon 5 ve yeni çıktı, fakat buna rağmen kendi oyunları olduğu için direkt xbox game pass de mevcut bu oyunumuz. Dev yapımlardan diğer bir kaç oyunda Minecraft ve Minecraft Dungeons aşağıda videolarını bırakacağım izlemek isteyen izleyebilir. Peki bu kadar mı? Hayır say say bitmez… Back 4 Blood gibi harika yapımlarımız da mevcut bu oyunların fiyatları inanın 200 Tl’nin altında değil. Outlast 2 gibi korku oyunları da mevcut tabii ki de, korkusuz olmaz. 🙂 Evet bunlar sadece birkaçı sizlerde merak ederseniz bakabilirsiniz kendi sitelerinden.

Xbox Game Pass Fiyatı Ne Kadar?

Bilgisayar veya Konsol oyuncusuysanız haberimiz çok ama çok güzel. Xbox Türkiye için özel bir fiyatlandırmaya giderek güzel bir fiyata tamı tamına “29.99 Tl” ye bizlere bu harika paketi veriyor. İçinde binlerce lirayı geçecek oyunlar mevcut ve devasa yapımlarda mevcut. Benim tavsiyem hemen almanız yönünde 🙂 Ve arkadaşlarınızla online da oynayabilirsiniz oyunları.

Xbox Game Pass Nedir?

Xbox Game Pass bizler için seçilmiş olan kütüphaneyi belli bir fiyata verdikleri bir yapımdır, ve bu harika yapıma sahip olmak için hemen şimdi sizde gidip “Abone” olun.

İlginizi Çekebilir:

 1. Fifa Online 4 Büyük Güncelleme
 2. Karakter Analizi Yap Anında Kişiliğini Öğren
 3. Valorant En İyi E-Sporcu Crosshair Ayarları

Detaylı Bilgiler İçin Youtube Videom;

Xbox Game Pass Nedir?

12 thoughts on “Yüzlerce Oyunu Uygun Fiyata Oynayın! Xbox Game Pass Nedir?

 1. erdoğan palaz dedi ki:

  !ehs

 2. Muratbey dedi ki:

  !EHS

 3. enoyako dedi ki:

  !katılıyorum
  !ehs

 4. YusufKakyoncu dedi ki:

  !ehs

 5. AyhanAsker dedi ki:

  !EHS

 6. Naodre dedi ki:

  !ehs

 7. İsmail Yüksel dedi ki:

  Katılıyorum!

 8. Umut dedi ki:

  !ehs

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: