En İyi Ücretsiz Türkçe Spikerli Futbol Oyunu

Eğer kendinize hem oynaması, zevkli hem gün geçtikçe gelişebileceğiniz ,hem güncel tutulan ve aynı zamanda sürekli etkinlikler yapılan bir futbol oyunu arıyorsanız bu oyunu seveceksiniz…

En iyi Türkçe Spikerli Futbol Oyunu
Fifa Online 4

Fifa Online 4 Nedir ?

Fifa Online 4 aslında 2018 yılında piyasaya sürülen fakat ülkemizde Fifa Online 4 Türkiye Adıyla 28’Ağustos ta sunulan, EA Sports Tarafından Geliştirilen online futbol simülasyon oyunudur.

Fifa Online 4 Nasıl Oynanır ?

Fifa Online 4 Kendinize oyun içerisinde bir fantezi takımı oluşturduktan sonra 1v1 rekabet modu, 2v2 rekabet modu, arena modu, teknik direktör modu, özel oyun modu, volta modu gibi bir çok özel içerik ile futbol keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Ayrıca oyun içerisinde sürekli gelen güncellemeler ve etkinlikler sayesinde birçok yeni oyuncu kartı pazara düşmektedir. Pazardan oyuncu kartı alışverişi yapabilmek için Oyun içi Para olan BP kasarak bir çok kart satın alıp kadronuzu en üst seviyeye taşıyabilirsiniz kolay bir şekilde BP kasmak istiyorsanız tam buraya tıklayarak BP kasma ile ilgili yazıma ulaşabilirsiniz.

Fifa Online 4 Kadro Kurma ?

Güzel bir kadro için vazgeçilmez olan oyun içi paramızı kasabilir veya FC (fifa kredisi) satın alabilirsiniz, fakat para yatırmadanda çok güzel kadrolara sahip olabilir ve rankınızı yükseltebilirsiniz. Oyun içerisinde birçok oyuncu kartı bulunmakta bunlar şu şekildedir:

  • live
  • 21-22 live PL
  • WHD ( World Hero Debut)
  • CH ( Club Heroes)
  • NH ( National Heroes)
  • BOE 21 ( Best Of Europe 21)
  • LS ( Legendary Stars)
  • LC (Legendary Conquerors )
  • CFA

Bu kartlardan herhangi biri ile tüm takımınızı donattığınız zaman +3 ovr. takım renklerinden kazanma şansını yakalıyabilirsiniz, oyun içerisindeki pek çok dinamik ve animasyonlar da aktif olarak gelen güncellemelerle düzeltilmekte, geliştirilmekte ve sunulmaktadır.

Arkadaşlarınızla ve tek başınıza ücretsiz fifa deneyimi yaşamak istiyorsanız bence Fifa Online 4 sizin için mükemmel ötesi bir yapım olacaktır.

Umarım Hem Oynarken Hemde aşağıda bıraktığım videoyu izlerken keyif alırsınız… 🙂

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız !

EPİC GAMES’te 159 ₺’Lik Oyun Ücretsiz Oldu

Fifa Online 4 Bütün Çalışan Promosyon Kodları

3 thoughts on “En İyi Ücretsiz Türkçe Spikerli Futbol Oyunu

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: