Valorant Kar Diyarı Phantom Kaç Vp?

Fps oyunu olarak “Yeni” olarak kabul edebileceğimiz Valorant, gün geçmiyor ki yeni bir desen paketi daha yayınlamasın… Valorant bu işin Nirvanası olma yolunda emin adımlarıyla yürüyor, oyuna en son olarak Kar Diyarı seti geldi ve bu yazımızda sizlere Kar Diyarı Phantom Kaç Vp onu göstereceğiz.

Kar Diyarı Seti Kaç Vp
Kar Diyarı Phantom

Valorant Nedir?

Valorant iki takımdan oluşan ve 5V5 taktiksel tabanlı bir savaş, Fps oyunudur, oyunun çıkış tarihi 2 Haziran 2020’dir ve Riot Games tarafından oluşturulmuştur. Cs:Go ya benzerliği sadece silah oyunu olmasıyla ilgilidir aksi takdirde hiç bir benzer yanı yoktur ne oynanış olarak ne de başka bir yönden. Valorant Türkiye ye özel çıkış politikasını gerçekleştirerek Türk oyuncularının beğenisini almayı başarmış bir oyundur.

Valorant Skinler Ne İşe Yarar?

Valorant oyunumuzda skinler tamamen “Görsellik” ve “Ses” değişikliğidir, yani eğer bir silahınızın deseni yoksa onun hem sesi kötüdür hem de görüntüsü kötü olabilir, fakat oyunumuz bunları bilerek sade yapmıştır. Valorant skinler yaparak, skin paketleri getirerek oyunun p2w olmasını engellemiş fakat psikolojik olarak p2w olmasının yolunu açmıştır. Sesleri ve Görselleri değiştirerek Valorant yeni bir oyun anlayışı getirmiştir Fps severlere, Skinlerin tek amacı güzel gözükmesi ve güzel ses çıkartmalarıdır.

Kar Diyarı Phantom Kaç Vp?

Kar Diyarı Phantomumuz herhangi bir görsel geliştirmesi olmamasına rağmen içinde ki kar hareketi ile yani animasyonu ile çok sevilen bir skin oldu. Malumunuz bu güzelliğin arkasında cep yakıcı bir fiyat olması da gerekir.. Kar Diyarı Phantom “1275Vp‘dir.

Uygun Vp Alma Yöntemi Nedir?

Vp’leri Valorant üzerinden almaya çalışan değerli dostlarımıza bir önerimiz var, sakın almayın! Neden böyle dediğimizi anlamaya çalışıyorsunuz sanırım.. Çünkü Trendyol, GameSatış, Oyunfor vb. Epin satışı yapan sitelerde daha uyguna Vp’ler bulabilirsiniz. Peki güvenilir mi dediğinizi duyar gibiyim, kesinlikle güvenilir ve gün içerisinde ödeme yapan sitelerdir bunlar. Fakat daha ucuza aliyim deyip güvensiz sitelerden alışveriş yapmanızı kesinlikle istemeyiz dolandırılma ihtimaliniz artabilir.

İlginizi Çekebilir:

  1. Kar Diyarı Asası Kaç Vp
  2. Oni Phantom Kaç Vp
  3. Ejder Ateşi Vandal Kaç Vp

Youtube Videom:

Valorant Bedava Skin

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: