Epic Games 70 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Epic Games ücretsiz oyun vermeye son hızla devam ediyor. Peki bugün ki ücretsiz oyun ne oldu tamı tamına 70 TL değerindeki Moving out’u hediye ediyor kısa süreliğine ücretsiz olan bu oyunu gelin inceleyelim…

Epic Games 70 TL Ücretsiz Oyun
Epic Games

Epic Games Nedir ?

Oyun motoru Unreal Engine’ nın oluşturucusu olan aynı zamanda daha çok Gears of war ve Unreal serileriyle tanınan Kuzey Carolina merkezli bir Video oyunu yapım ve geliştirme şirketidir.

Moving Out Nedir ?

Moving Out bir tür taşıma simülasyonudur. Henüz sertifikasını yeni almış bir eşya düzenleme ve taşıma teknisyeni olarak kalabalık Packmore kasabasının taşıma işlerini üstlendiğimiz bu oyunda hikaye modunu hem eşli bir şekilde hemde tek başınıza oynayabilirsiniz.

SMG Studio ve Devm Games ortaklığıyla geliştirilen ve Team17 tarafından yayınlanan bu oyun 28 Nisan 2020 tarihinde piyasaya çıktı ve 70₺ değerinde olan bu oyun şuanda Epic Games üzerinde 29 Aralık Saat 19:00′ a kadar ücretsiz oldu.

Moving Out Oyununa Ait Bir Görüntü
Moving Out Oyunundan Bir Görüntü

Moving Out’ u Nasıl Ücretsiz Bir Şekilde Alırım ?

70 TL Değerindeki Moving Out oyununa ücretsiz bir şekilde ulaşabilmek için öncelikle Epic Games hesabımıza giriş yapıyoruz. Sonrasında Ücretsiz Olan Moving Out oyununa Sipariş Ver ‘e tıklıyoruz ve 0.00 TL ye Kütüphanemize ekliyoruz 1 kere kütüphanenize ekledikten sonra oyun ömür boyu sizin oluyor sizde hemen moving out oyununu alın fırsatı kaçırmayın.

Movig Out Oyun İçi Oynanış Epic Games Tarafından Şu Şekilde Özetlenmiş :

Eşya sektöründe heyecan verici bir kariyere hazır mısın ? Sertifikasını yenş almış bir Eşya Düzenleme ve Taşıma Teknisyeni olarak kalabalık packmore kasabası boyunca taşıma işlerini üstleneceksin. Smooth Moves en büyük taşıma şirketi olmayabilir ama bu azimli ekip için hiçbir görev aşırı tehlikeli veya tuhaf değil. Şirketini göklere çıkar, renkli özelleştirilebilir karakterleri işe al ve kasabanı eşya tehlikesinden kurtar !

Moving Out Sistem Gereksinimleri :

Moving Out Oyununun Sistem Gereksinimleri
Moving Out Oyununun Sistem Gereksinimleri

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız !

Ufl Oynanış Videosu Yayınlayacağını Açıkladı

En İyi Ücretsiz Türkçe Spikerli Futbol Oyunu

EPİC GAMES’te 159 ₺’Lik Oyun Ücretsiz Oldu

One thought on “Epic Games 70 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: