Ufl Oynanış Videosu Yayınlayacağını Açıkladı

Ufl futbol oyunu 27 Ocakta futbol severlere oyununun Gameplay yani oynanış videosunu yayınlayacağını açıkladı, peki nedir bu Ufl? Ufl Futbol Oyunu ne zaman çıkacak? detaylar haberimizde..

Ufl Futbol Oyunu Nedir
Ufl Oynanış

Ufl Nedir?

Ufl Gamescom 2021 ilk defa oyun severlere duyurulan bir Futbol Simülasyon oyunudur, bu alanda elbette ki çok güçlü rakipleri olacak Fifa, Pes gibi fakat Pes 2022’den sonra Konami şirketi çok fazla tepki aldığı için artık yeni bir kana, yeni bir futbol oyununa ihtiyaç ortaya çıkmıştı.

Konami Pes 2013’ten sonra Pes oyununu idare edememeye başlamış ve eski ününü zaten çoktan kaybetti. Ufl ise yeni çıkacak bir Futbol oyunu olacağı için herkes çok fazla heyecanlı ve herkes bu oyunun çıkışını sabırsızlıkla bekliyor, bakalım piyasa da unutulan bir oyun mu olacak yoksa Fifa’ya güçlü bir rakip mi olacak? bunları zaman gösterecek.

Ufl Paralı Mı?

Futbol oyunlarının aksine bu oyunumuz kesinlikle ücretsiz bir oyun olacak ve oyunumuz “fair to play” “free to play” sloganları ile yola çıktığını zaten gamescom da açıklamıştı.

Ufl Oyunu Her Yıl Oyununu Çıkartacak Mı?

Bilinenlerin aksine her yıl yeni bir oyun çıkartmayacaklar, şaşırdığınızı biliyorum ve kafanızda ki soru işaretlerini şöyle silmek istiyorum, oyun her an güncel tutulan bir oyun yani güncelleme alan bir oyun olacak bu sayede her sene yeni bir oyun indirmek zorunda kalmayacağız. Bizce harika bir sistem…

Ufl Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Ufl oyununun ne zaman çıkış yapacağı bilinmiyor fakat sizlere güzel bir haberimiz var. Ufl oyunun çıkış zamanını söylemedi fakat oynanış videosunun çıkacağı zamanı söyledi.

Ufl Oynanış Videosu Ne Zaman Yayınlanacak?

Oynanış videosu 27 Ocakta bizimle buluşuyor. Yakın zamanda Beşiktaş ile anlaşan Ufl Türkiye pazarını da ciddiye aldığını gösterdi bakalım Türk oyuncular yani bizler bu oyunu sevecek miyiz?

İlginizi Çekebilir:

  1. En İyi Ücretsiz Türkçe Spikerli Futbol Oyunu
  2. Mount & Blade II: Bannerlord En İyi Yoldaşlar Hangileri
  3. Valorant Kar Diyarı Asası Kaç Vp?

İsterseniz Youtube da Ufl ile alaklı bu videomuza hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Ufl Futbol Oyunu

2 thoughts on “Ufl Oynanış Videosu Yayınlayacağını Açıkladı

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: