Valorant Asil Classic Kaç Vp?

Valorant oyununda en popüler ve en çok sevilen skin setlerinden biri olan “Asil” koleksiyonunun ilk rauntlarda vazgeçilemeyen bir silahı olan Asil Classic Kaç VP ona bakacağız. Özellikle sesi ile oyuncuların epey bir beğenisini alan bu silah setimizin Classic silahı da epey bir ünlü şimdi ise gelin Asil Classic Kaç VP ona bakalım.

Valorant En Sevilen Classic Skini
Asil Classic

Asil Classic Alırsam Pişman Olur Muyum?

Öncelikle bu konudan bahsedelim, Asil Classic alırsak pişman olur muyuz? Kişiden kişiye değişen yorumlar verilebilir buna fakat kafanızda bir fikir oluşturma adına şunu diyebiliriz, HAYIR! Oyunun en kaliteli Classic silahlarından birinden bahsediyoruz, kim pişman olur böyle görsellere ve sese sahip olan bir silahı aldıktan sonra? Bizim fikrimiz, kesinlikle alınabilecek en iyi Classic silahı olduğu yönünde.

Asil Classic Kaç VP?

Asil Classic silahımızın fiyatı “1775VP. Peki bu fiyata değer mi? Bizce kesinlikle değer fakat aç ve açıkta iseniz oyunlara para yatırmanızı istemeyiz, zaten yatıramazsınız. Öğrenciyseniz ve oyunlara ilginiz varsa benim gibi kesinlikle zevk aldığınız ve mutlu olduğunuz şeye para yatırmaktan çekinmeyin.

En İyi Classic Skini Hangisi?

Güzellik ve Ses açısından en iyi Classic diye bir şey yok çünkü güzellik göreceli bir şeydir fakat en popüler Classic skinlerinden bir tanesi Asil Classic’tir.

Valorant VP Nereden Almalıyım?

Kesinlikle sizlere bir önerim var, ismini duymadığınız sitelerden alışveriş yapmayın! Ucuza VP satıyoruz yoluyla insanları dolandıran çok fazla kuruluş var ve o yüzden dediğim gibi güvenilir olmasına çok dikkat ediniz, gerekirse 10 20 TL daha fazla ödeyin fakat kaliteli bir alışveriş yapın. Şimdi gelin önerebileceğim sitelere..

  • Trendyol, gerçekten indirim günlerinde Valorant‘ın oyun içinden verdiği VP fiyatlarıyla hiç bir alakası yok min. düzeyde tutuyorlar ve gerçekten güvenilir bir ticaret sitesi.
  • Hepsiburada, pahalıya satılan VP’leri burada görebilirsiniz. Fakat güvenilirdir…

İlginizi Çekebilir;

  1. Valorant Kar Diyarı Asası Kaç Vp?
  2. Fifa Online 4 Bütün Çalışan Promosyon Kodları
  3. EPİC GAMES’te 159 ₺’Lik Oyun Ücretsiz Oldu

Eğer halen kafanızda soru işaretleri varsa kesinlikle şikayet var sitesine girip yorumları okumayı ihmal etmeyin şuan için gerçekten güvenilir siteleri yazdım.

2 thoughts on “Valorant Asil Classic Kaç Vp?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: