Valorant Asil Vandal Kaç Vp?

Valorant oyununda en çok sevilen setlerden biri olmayı başaran Prime yani Asil serisi oyuna yeni bir heyecan katmayı başarmıştı ve bunu oyunun ilk zamanlarında gerçekleştirmiş olması oyunun popülerliğini daha çok arttırmıştı. Peki bu serinin en çok sevilen Vandal deseni olmayı nasıl başardı? ve Asil Vandal Kaç Vp? bunlara daha detaylı yakından bakalım isterseniz…

Asil Vandal

Valorant Ne Zaman Hayatımıza Girdi

Valorant bildiğiniz gibi CS:GO gibi Fps oyunlarına rakip olarak çıkartılan bir oyun. Diğer Fps oyunlarında ciddi anlamda sorunlar yaşadığımızı söyleyebilirim, isterseniz gelin biraz diğer oyunların sonradan sıkıntı çıkan diğer oyunlara bakalım. CS:GO gibi müthiş yapımlar elbette mevcut fakat bu harika yapımların elbette büyük sıkıntıları da var.

En büyük sorun Hileler; adil rekabeti ortadan kaldıran hileler rekabet seven kişileri sinir etmekten başka hiç bir şey yapmaz. İşte tam burada bizim kurtarıcımız Riot Games oluyor ve karşımıza Valorant oyununu getiriyor. 2 Haziran 2020 Tarihinde bizlere sunuldu Valorant.

Valorant Tam Olarak Nedir

Valorant FPS oyunlarının en sevilen oyunu olmasını bence tamamen hile sistemine borçlu çünkü diğer oyunlarda neredeyse hiçbirinde, bu tarz bir hile koruması mevcut değil.

Riot games yine yaptı yapacağını ve Fps oyunlarının belki de epey bir süre tahtında kalacak bir oyunu ücretsiz bir şekilde oyun severlere sundu.

Valorant 2 takımdan oluşan 5V5 tabanlı, 2 takımın birbiriyle olan savaşından galip çıkmasını sağlayan strateji tabanlı bir takım oyunudur.

Asil Vandal Kaç Vp?

Evet şimdi geldi mağazamızdan Asil Vandalı kaç vp’ye alacağımıza.. Asil Vandal “1775” VP’dir. Eğer gece pazarını beklersiniz yüzde 20 25 değerlerinde indirimlerle karşılaşabilirsiniz ve olduğu fiyattan daha ucuza alabilirsiniz. Fakat her an gelen bir şey olmadığı için gece pazarı epey bekletebilir bu olay sizi..

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir;

Valorant Asil Classic Kaç Vp?

Valorant Ejder Ateşi Vandal Kaç Vp

Eğer sizlere yardımcı olabildiysek ve kafanızda bir soru işareti bırakmadıysak ne mutlu bizlere..

Uyguna Vp Almak isterseniz Trendyol tam size göre cebe göre fiyatlar mevcut.

One thought on “Valorant Asil Vandal Kaç Vp?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: