Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç Vp?

Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç Vp ? League Of Legends oyunundada mevcut olan Işık Muhafızı serisinin valorant oyununda fiyatı kaç vp ?

Işık M

Valorant Ne Zaman Hayatımıza Girdi ?

Valorant League of Legends oyunu ile tanınan Riot Games Tarafından tasarlanan bir nişancı, aksiyon fps oyunudur.

Aynı zamanda League Of Legends oyunu ile silah skinleri vasıtası ile bir bağlantı kurmaktadır. Valorant tam olarak 7 Nisan 2020 tarihinde sınırlı olarak kapalı beta sistemi ile hayatıma girmiştir. O zamanlar ancak twitch yayıncılarını izleyerek valorant key düşürebiliyorduk. 2 Haziran 2020 senesinde resmi olarak herkese açık bir hale geldi ve ücretsizbir şekilde oynanabiliyor.

Her yaştan kitleye hitap edebilen valorant bizler için güzel bir fps oyunudur.

Valorant Nedir ?

Valorant 5 er kişilik takımlarla saldırgan ve savunucu olarak ikiye ayrılır belirli haritalarda oynanır. Belirli spike bölgelerine saldırganlar spike ‘ı yerleştirmeye çalışırlar. Bunu engelleyebilecek olan takım ise savunuculardır. Dereceli, derecesiz, spike’a hücum gibi birçok oyun modu bulunan oyunumuzda genellikle oyuncular rank sistemi ve rank yükselmek için dereceli oynarlar. Bu sayede oyun daha çekişmeli bir hale gelir.

Derecelide 5 v 5 oynayan takımlar 13 raund alarak oyunu galip bitirmek için savaşırlar 12. raund oynandıktan sonra takımlar yer değiştirir ve roller tersine döner. Bunun sonucunda hem saldırgan hem savunucu olarak oynayabilirsiniz. Bundan dolayı daha çok zevk alacaksınız.

valorant ışık muhafızı operatör
valorant ışık muhafızı operatör

Valorant Işık Muhafızı Skin Seti Nedir ?

Işık muhafızı skin seti herkes tarafından sevilen ve beğenilen bir settir.

Bundan dolayı olacaktır ki bu skin setini valorant oyununa da bu skin seti düşünülmüş ve yapılmış. Gerçekten güzel olan bu skin setinin bitiş animasyonuda çok güzeldir ve birçok oyuncu çok sevmektedir.

Özel renkleri ve kendine özel bitiş animasyonu ile bu skin sizlerinde ilginizi çekecektir.

Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç Vp ?

Valorant ışık muhafızı operatör kaç vp ?. Sorusunu hemen yanıtlayalım bu silahın değeri 2175 vp dir. Aynı zamanda birçok ışık muhafızı skini aynı fiyattadır. Hem uygun hem güzel olan bu skin alınmaya değer. Eğer sihalarınızın güzel görünmesini istiyorsanız tam sizlik bir desen. Sadece 2175 vp ile bu skin ile oynıyabilirsiniz. Daha ucuz fiyatlı vp satın almak isterseniz oyun içerisinden almanızı tavsiye etmem.

Bazı e ticaret sitelerinden daha uygun fiyata vp satın alabilirsiniz. Ve kod şeklinde olan bu vp leri başka hesaplarınızdada kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız !

Valorant Fps Oyunun En İyi Silah Skinleri!

Valorant Ejder Ateşi Operatör Kaç Vp?

Epic Games 293 TL Olan Seriyi Ücretsiz Yaptı

One thought on “Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç Vp?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: