2022 Yılında Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi 10 Oyun

2022 Yılında Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi 10 Oyun , Oyunlar nelerdir ? ToxicPlayer olarak sizler için derledik…

yeni yılda arkadaşlarla oynanabilecek en iyi 10 oyun

2022 Yılında Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi 10 Oyun

Herkes Arkadaşlarıyla muhteşem vakitler geçirebileceği bir oyun ister. Fakat bu oyun öyle bir oyun olmalıki sizin arkadaşlarınızla sadece eğlenmek için değil, oyunu yaşamanız için olmalı. Evet bazı oyunlar sadece oynanmaz yaşanır gelin yaşıyabileceğimiz o 10 oyuna bakalım

1. A Way Out

a way out oyunundan bir görsel

İlk Olarak Sizlere A Way Out oyunundan bahsetmek istiyorum.

Prison Break dizisini izlemiş olan arkadaşlar kesinlikle bu oyuna bayılacak. Hikayesi ve içeriği aynı prison break dizisine benzer bir şekilde hapishaneden kaçış olarak başlar. Bu oyunda 2 kişi olarak başlayıp hapishaneye geliyorsunuz. Bunun sonucunda oyun sizlere bazı talimatlar gösteriyor bu talimatları yaparak hapishaneden kaçmak için gerekli olan malzemeleri toplayıp kaçış görevlerine geçmeniz gerekiyor.

Fakat önce birkaç görevi tamamlamanız lazım. Kaçış gerçekleştiğinde artık dışarıdaki görevleri halletmeniz gerekicek. 2 kişilik oynanan bu oyun arkadaşınızla size çok şey katacak.

2. The Forest

2022 yılında arkadaşlarla oynanabilecek en iyi 10 oyun

İkinci olarak the forest oyunumuz yer almakta. Bu oyunda takım arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynıyabileceğiniz bir hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Aşırı zevk alacağınız bir oyun olan the forest hikaye olarak bir uçaktan düşüyorsunuz kızınız yaratıklar tarafından kaçırılıyor.

Siz et toplayıp ev, silahlar yapılar ve birçok craft yapabiliyorsunuz. Ve sonunda yeterince geliştikten sonra mağaralardan gerekli eşyaları toplayıp oyunu bitirmek için saldırabilirsiniz.

3. Devour

devour oyununa ait bir görsel

Üçüncü oyunumuz ise bir korku oyunu olan devour oyunu. Fakat bu oyun küçük yaştaki arkadaşlarımız için hiç uygun olmadığından lütfen size travma yaşatmıyacağından eminseniz oynayın. Devour oyununda ise çok oyunculu olarak oynanabilen 4-5 tane bölüm bulunmakta. Her bölümün kendine has hikayesi ve çözümü vardır bu bölümleri geçebilmek için görevleri yaparak Azazel adlı şeytanın ele geçirdiği insanları kurtarmalısınız.

4. Dont Starve Together

dont starve together oyunundan bir görsel

Dördüncü Oyunumuz ola dont starve together oyununda arkadaşlarınızla mükemmel zaman geçirebilirsiniz. Oyunun amacı günlerce hayatta kalıp sürekli gelişmektir sol kısımda üretim çubuğu bulunmakta ve bazı craft yapıları inşa ederek craft mekanizmasını büyütebilmektesiniz.

Fakat sizi birçok zorluk bekliyor olacak. Bu zorluklar arasında bosslar, doğa olayları , saldırgan yaratıklar, gece ve birçok etken bulunmakta. Bundan dolayı çok dikkatli olmalı ve adımlarınızı kendinizden emin atmalısınız.

5. Valorant

Valorant en iyi 10 oyun

Valorant 5v5 olarak süregelen bir fps oyunudur. Arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz aynı zamanda rank kasabileceğiniz bir yapımdır. Çoğunuz valorant oyununu yakından bilmektedir. Oyunda ustalaşmak ve iyi seviyelere gelebilmek için çok çalışmanız lazım fakat bir oyunda gelişmenin en iyi yolu o oyunu çok oynamak değildir. Ama çok oynamakta geliştiren bir faktördür.

Gelişmek için videolar izleyebilir aynı zamanda arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

6. Valheim

arkadaşlarla oynanabilecek en iyi 10 oyun

Altıncı oyunumuz olan valheim arkadaşlarınızla oynamaktan keyif alabileceğiniz ve aynı zamanda birçok craft mekanizmasını içerisinde bulunduran bir oyundur. Bu Oyunda amaç hayatta kalmak devasa haritayı gezip dolaşarak keşfetmek ve topladığımız değerli eşyalarla gelişip bossları katletmektir.

Gerçekten küçük boyutuna göre devasa bir dünyası ve içeriği olan bu oyun sizi aylarca ekran başına kitleyebilir.

7. Back 4 Blood

back 4 blood oyununa ait bir görsel

Yedinci oyunumuz ise back 4 blood. Bu oyun aynı left 4 dead oyununa benzer bir şekilde devam ediyor ve bir amaç için ilerleyerek bölümleri takım halinde geçmeye çalışıyorsunuz. Arkadaşlarınızla çok keyif alabileceğiniz fakat yaşınız uygun değilse korkabileceğiniz bir oyundur.

Eğer yaşınız çok küçükse bu oyunu oynamamanızı tavsiye ederim. Bundan dolayı girişte dikkat edin aman korkmayın :)…

8. Pacify

pacify oyununa ait bir görsel

Pacify eğlenceli fakat bir o kadarda korkunç bir oyundur. Bundan dolayı yaşı küçük olan arkadaşlarımızın oyunu dikkatli bir şekilde oynaması ve travma yaşatacak kadar korkmaması gerekmektedir. Eğer çok korkacağınızı düşünüyor iseniz bu oyunu oynamamalısınız!.

Oyunda farklı haritalar ve görevler bulunmakta bu görevleri tamamlayıp sonucunda oyunu bitirmeye çalışmalısınız. Gerçekten keyifli dakikalar yaşatabilecek bir oyun bu yüzden sizlere önerebileceğim bir korku oyunu.

9. HaxBall

haxball oyununa ait bir görsel

HaxBall arkadaşlarınızla eğlenerek saatler geçirebileceğiniz bir oyundur. Diğer Oyunlardan farklı olarak Google üzerinden oynayabilirsiniz. Yani herhangi bir indirme söz konusu değildir. iki kişi veya daha fazla bir şekilde oynanan 2D futbol oyunudur.

Oyunun amacı karşı rakibin kalesine topu atmaktır. Sıra sıra oynanır. Size ve arkadaşlarınıza çok güzel dakikalar yaşatacağına emin olduğum bu oyunu sizin için öneriyorum. Şimdiden iyi eğlenceler ve bol goller.

10. Gartic.io

gartic io oyununa ait bir görsel

2022 Yılında Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi 10 Oyun sıralamamızda sonuncuya gelelim. Gartic.io arkadaşlarınızla oynarken çok keyif alabileceğiniz fakat iyi anlaşamıyacağınız bir oyundur. Çünkü oyun size verilen kelimeyi karşınızdakine çizerek anlatmanızı istemektedir.

Bunu yapamadığınız takdirde ne siz ne arkadaşınız puan kazanamayacaksınız. Eğer başka yazılarda okumak istiyorsanız aşağıdaki 3 linkten birine tıklayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlar!

Clash Of Clans – Kış 2021 İle Neler Değişti? Süper Ejderha

2022 Yılının En İyi Ücretsiz Oyunları

Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç Vp?

3 thoughts on “2022 Yılında Arkadaşlarla Oynanabilecek En İyi 10 Oyun

  1. Tekin dedi ki:

    A WAY OUT MÜQEMMEL Bİ OYUN TAVSİYE EDERİM

  2. Tekin dedi ki:

    A WAY OUT

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: