Valorant Vp En Uygun Fiyatlı Vp Nerden Alınır ?

Valorant Vp almak için hangi siteyi tercih etmeliyiz?. Valorant en uygun vp yi nerden alabilirim diyorsan ToxicPlayer olarak bunu araştırdık.

Valorant En Uyguın Fiyatlı Vp

1. Valorant Ne Zaman Çıktı ?

Oyunumuz 2 Haziran 2020 tarihinde resmi olarak çıkışını yapmıştır. Ve çıkışından bu yana birçok oyuncu tarafından sevilmiş ve büyük bir kitle toplamıştır.

Valorant Nedir ?

Valorant Birçok modu içerisinde bulunduran fps nişancı, aksiyon oyunudur. Modlar dan birkaçı şu şekildedir. Rekabete dayalı, derecesiz, Spike’a hücum vb. Fakat sadece bunlardan ibaret olan bir oyun değildir. Valorant içerisinde birçok ajan bulunduran ve bu ajanların her birinin ayrı ayrı özellikleri olan bir oyundur.

Bazı ajanlar şu şekildedir. Raze, Chamber, Sova, Omen, Jett, Sage, Killjoy, Reyna vb. 5 e 5 çekişmeli maçların döndüğü bu oyunda karşı takımı yenmek için toplam 13 skor elde etmeniz gerekir. 12. skora ulaşıldığı zaman roller değişir ve tekrar tabanca raundu ile başlar.

Valorant Vp Ne İşe Yarar ?

Sadece renkli içerikleriyle değil renkli silah desenleriyle de ünlü bir oyun. Valorant içerisinde bir çok güzel silah deseni ve silah seti barındırmaktadır. Bu desenleri satın almak için bazı kurallar vardır.

Marketinize 24 saatte bir 4 farklı silah deseni düşmektedir. İstediğiniz bir desen girdiğinizde marketinizde mevcut ise bu deseni satın almak için Valorant Puanına ihtiyacınız olacak. Bu vp leri oyun içerisinden satın alabilirsiniz. Fakat bunu sizlere önermiyorum. Çünkü oyun içi mağazada vp fiyatları oldukça yüksek.

Bundan dolayı eğer daha uygun fiyatlı Valorant Puanı almak istiyorsanız bazı internet siteleri üzerinden uygun ve indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Fakat her siteye güvenmemeniz gerekir. Çünkü bazı siteler gerçekten dolandırıcı olabiliyor.

Uygun Fiyatlı Güvenilir Valorant Vp Nereden Alınır ?

Trendyol sitesinden ucuz indirimli ve güvenilir bir şekilde vp alışverişi yapabilirsiniz. Fakat unutmayınki özel günlerde daha büyük indirimler olacaktır. Bundan dolayı vp satın alırken bunu indirim günlerinde yapmanız daha mantıklı olur.

Trendyol üzerinden kendimde birçok alışveriş yaptığım için sizlere gönül rahatlığıyla önerebilirim. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla Trendyol üzerinden vp alışverisi yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekecek Diğer Paylaşımlar !

Fifa Online 4 En İyi 10 Kaleci Önerisi

Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç Vp?

Valorant Fps Oyunun En İyi Silah Skinleri!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: