Mount & Blade II Bannerlord En İyi Modlar

Bannerlord en iyi modlar nelerdir ?. Diye kara kara düşünüyorsan dur düşünme ToxicPlayer olarak senin için araştırdık işte en iyi modlar…

Mount & Blade II Bannerlord En İyi Modlar

Mount & Blade II Bannerlord Modlar Ne İşe Yarar ?

Mount and blade bannerlord oyunumuzda modlar bizlere birçok imkanı sunarlar. Oyun içerisinde olmayan karakterler, haritalar, savaş simülasyonları, zırhlar, silahlar, kaleler, içerikler vb öğelerin kullanılmasını sağlarlar. Mod geliştiricilerinin hayal dünyasına göre oluşturulan içerikleri kullanabilir aynı zamanda kendinizi ait hissettiğiniz modlarla oyunu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.

Oyun içerisinde yapmak istediğiniz birçok şeyi oyunun saf native halinde bulamazken modlarla bu işlemleri yapabilirsiniz. Buda size daha keyifli bir oyun deneyimi sunacağından ToxicPlayer olarak bizlere minnettar kalacaksınız :)…

Mount & Blade II Bannerlord En İyi Modlar :

1. Developer Console

Bu mod sizlere oyun içerisindeki hileleri kullanabileceğiniz bir konsol sunmaktadır. Fakat şunu söylemeliyim ki oyunun e1.4.2 sürümünden itibaren bannerlord geliştirici konsolunu açmak içi bir kısa yol tuşu içermektedir. Konsol için varsayılan tuş kombinasyonu [Alt + ~] dir.

Developer Console tuş kombinasyonu Ctrl ve ~ dir.

Bu mod daha eski sürüm oynayan arkadaşların geliştirici konsola ulaşmasını sağlar.

2. Fast Dialogue

Bu mod temelde tüm harita etkileşimleriyle etkileşimlerden yükleme ekranlarını kaldırır. Lordlar, haydutlar, köylüler, kervanlar ve küçük hizip toplantıları dahildir.

3. Detailed Character Creation

Bu modumuz ise Kilo, yapı ve yaş gibi ayrıntılı karakter özelleştirme seçenekleri ve NPC görünümlerini değiştirme yeteneği sağlar

4. Xorberax’s Cut Through Everyone

Sıradaki modumuz olan kesme modu tamamen oyunda kesip biçmek isteyen arkadaşlar için efsane bir mod. Oyun içerisinde bir vuruşta birden çok adamı kesmek istiyorsanız bu modu indirebilirsiniz fakat aman diyeyim insanları kesiyim derken kendinizi kesmeyin :).

Silahlarınız birden fazla birimi kesebilir ve bu sayede çok mutlu olabilirsiniz.

5. Realıstıc Battle Mod

Bu modumuz ise savaşı daha gerçekçi hale getirir aynı zamanda zırh değerleri deneysel verilere dayanmaktadır. Zırhlı birimler, kullanılan silah türüne göre zırha göre hasara karşı daha dayanıklıdır Fakat Her silah türünün zırhlara göre farklı etkisi olmaktadır.

Bannerlord en iyi modlar bu şekilde sıralanmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Paylaşımlarımız !

Mount & Blade II Bannerlord Mod Kurulumu

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: