Valorant Protokol 781-A SHERIFF Kaç VP?

Valorant Protokol 781-A Sherıff kaç Vp? Oyuna yeni eklenen bu desen gerçekten harika. Oyun severler tarafından oldukça beğeni aldı ve parasını merak etmek bizlerin hakkı. Gelin isterseniz Protokol 781-A Sherıff kaç VP?

Valorant Protokol 781-A SHERIFF Kaç VP?
Valorant Protokol 781-A SHERIFF Kaç VP?

Valorant Protokol Sherıffın Özellikleri Neler?

Öncelikle bu desenimizin özelliklerine bir bakalım neleri değişik normal desenden? Öncelikle “U” ya bastığınız zaman, bu harf sizde farklı olabilir fakat sadede gelelim. Silahı incelediğiniz zaman bir ses çıkıyor ve birisi konuşuyor. Bence bu farklı bir hava katmış oyuna bir yenilik gelmiş ve sadece bu koleksiyonda mevcut. Vuruş hissiyatı olarak tüm oyuncular tarafından neredeyse beğen gördü. Peki Protokol Sherıff bu kadar özellikli bir desen mi? Tabii ki hayır “Yeniden Doldurma” animasyonları ve Bitiş animasyonu bir harika!

Valorant Skin Almak Mantıklı Mı?

Valorant her gün yeni oyuncuları kendine çekmeyi başaran, devasa bir oyun şirketi tarafından yapılan bir Fps oyunudur. Peki nedir bu şirketin adı? Riot Games tarafından yapılan tek oyun “Valorant” değil aslında “Lol” tüm dünyada oynanan en çok oyun olmayı başardı. Riot Games gerçekten harika bir şirket… Peki Valorant oyununda skin almak mantıklı mı? Bize soruyorsanız veya sormak istiyorsanız kesinlikle mantıklı. Skinlerin Animasyonu, Bitiş Şekli, Vuruş Hissiyatı, Reload Sistemi, Sesi, Görünümü VB. Her şeyi değişiyor ve Bizce kesinlikle mantıklı.

Protokol 781-A SHERIFF Kaç VP?

Protokol 781-A Sherıff satın almak isterseniz eğer “2475 VP” Karşılığında mağazadan alabilirsiniz. Gelin isterseniz şimdi Protokol 781-A Sherıff hangi özellikleri bize sunuyor ama daha önemlisi bize ne vaadediyor. Bunlara şimdi geçelim fakat şunu unutmayın bu desen cidden bir harika. Protokol Sherıff desenimiz diğer desenlerimizden farklı olarak bize vaadettikleri şunlar fakat bunlar cidden güzel özellikler buna değinmem gerekiyor. İlk özelliğimiz skinimizin seviyelerine göre veya rengine göre kadın, erkek sesi çıkartması fakat bu özelliğimizi kullanabilmeniz için radyanit puanları harcamak gerekli. Silahın seviyelerini yükselttiğiniz zaman gerçekten harika bir silah görünümüne kavuşmuş oluyorsunuz çünkü radyanit herşeydir.

Valorant Işık Muhafızı Kaç Vp?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: