Mount & Blade II: Bannerlord En İyi Askerler Hangileri?

Bannerlord En İyi Askerler Hangileri? Mount & Blade II: Bannerlord Ordunuzu geliştirebileceğiniz ve düşmanlara gözdağı vereceğiniz en iyi askerler hangileri? Gelin isterseniz en iyi askerler hangileri bunlara bakalım…

Bannerlord En İyi Askerler

Bannerlord Nedir? Bannerlord’da Amaç Nedir?

Bannerlord uzun yıllardır beklenen ve herkesin hayalini kurduğu strateji ve sandbox oyundur. Oyunun amaçları arasında hiç bilinmeyen bir adam gibi başlayıp kalradyanın efendisi olmaya veya bir krallığa derebey olarak girip, girdiğiniz krallığı olabildiğince genişletmeye çalışmaktır. Kalradya diyarına sahip mi olmak istiyorsunuz? Çok çaba harcamanız gerekli. Fethetmeniz gereken tonlarca yer mevcut ve çok zaman ayırmanız gerekiyor…

Peki Bannerlord’da krallar veya soylular ölebiliyor mu? Kesinlikle evet! Oyunun en gerçekçi yanı sizlerin oğullarınıza veya torunlarınıza vasiyet bırakmanız. Eğer ölürseniz o karakterlerden devam edebiliyorsunuz.

Bannerlord En İyi Askerler Hangileridir?

Bu liste kesinlikle öznel olmakla beraber katılıp katılmamak size kalmıştır fakat bilimsel olarak konuşmaya çalışacağız. Öncelikle gelin isterseniz hangi krallık en güçlü ona bakalım.

En güçlü krallık olarak sizlere Batanya Krallığı’nı söyleyebilirim, bu krallıkta tek eksik atlı birliklerin olmaması maalesef.

Bannerlord En İyi Askerler;

  • Batanya Fian Şampiyonu: Bu birim okçu olarak oyunumuzda yer almaktadır ve gerçekten çok güçlü! Sırasıyla bu birime ulaşmak için; Batanya Asil Savaşçısı – Batanyalı Kahraman – Batanya Fian Birimlerine ulaşmak gerekiyor.
  • Vlandiya Sancak Şövalyesi: Şahsen oyunumda oynadığım en güçlü birim olabilir kendisi ve Meydan savaşlarında karşı tarafa eğer doğru taktiği yaparsanız bundan dolayı bu Atlı birlikler ile gerçek Türklerin yaptığı gibi sizler de tüm krallıkların eceli olabilirsiniz.
  • Aseray Gazi Piyade: Piyade olarak da sizlere asker sunmak istedim. Aseray Gazi Piyadesini almak için sırayla: Aseray Kabile Üyesi – Aseray Yayası – Aseray Piyadesi adımlarını eğer ilerlerseniz bundan dolayı Aseray Gazi Piyadesine ulaşabileceksiniz.
  • Sturgiyalı Ulfhednar: Sturgiya krallığından aslında pek iyi asker olduğunu söyleyemeyiz lakin kurt poslu bu askerlerimiz gerçekten güzele benziyor. Son olarak bu askerlerimize ulaşmanın tek yolu şunlardır: Sturgiyalı Acemi – Sturgiya Savaşçısı – Sturgiya Askeri. Sturgiya Ayıboğanı adımlarını takip ederek bundan dolayı ulaşabilirsiniz.

Bannerlord En İyi Atölyeler Hangileri?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: