Valorant Işık Muhafızı Vandal Kaç VP?

Valorant oyununda ışık muhafızı koleksiyonu çok sevilen bir skin paketi olmayı başardı. Işık Muhafızı Vandal animasyonlarıyla, sesiyle, görselliği ile oyuncuları etkilemeyi başaran ve çokça oynanan bir Vandaldır. Oyunda çokça sevilen bu desenimizin kaç VP olduğuna gelin isterseniz bir göz atalım.

valorant ışık muhafızı

Valorant Işık Muhafızı Vandalın Özellikleri Neler?

Işık Muhafızları serisinin en çok satın alınan deseni olan Işık Muhafızı Vandal sesiyle, görselliğiyle, animasyonlarıyla, reload sistemiyle gerçekten çok ama çok güzel gözüküyor. Vuruş hissiyatı olarak sizlere 1-0 önde başlattıracak bu desenle oynadığınız zaman daha iyi oynadığınızı göreceksiniz. Valorant her geçen ay yeni koleksiyonlar getiriyor fakat sadece bazı koleksiyonlar efsane oluyor. Işık Muhafızı Vandal işte efsaneler arasında yer alan bir vandal türü. Silahın ucu reload yaparken uçuyor ve reload bittiği zaman tekrar yerine oturuyor. Ben Işık Muhafızını seviyorum ve sizlerin seveceğini de ümit ediyorum..

Valorant Neden Skin Almalıyım?

Valorant oyununda neden skin almalıyım? diye düşünüyorsanız eğer bu yazı tam size göre. Oyun herhangi bir şekilde bu desenleri aldınız diye sizlere ekstra bir hasar vermiyor. Bu desenleri alırsanız eğer alacağınız silahın sesleri, görselliği, animasyonları ve bir çok şeyi değişiyor. Bu olaylar tüm silah desenlerinde olmayabilir buna dikkat edin ve alırken lütfen araştırın. Alacağınız desenin radyanit puanları ile gelişip gelişmediğine dikkat edin.

Işık Muhafızı Vandal Kaç VP?

Işık Muhafızı Vandal‘ı mağazadan sadece “2175 VP” karşılığında alıp oynayabilirsiniz. Kişisel olarak yorum yaparsam eğer oyunda alabileceğiniz en iyi vandallardan birisidir Işık Muhafızı Vandal. Bize sunduğu harika animasyonlar ve sesler ile kendisine aşık ettirmeyi başaran bir desendir. Valorant her ay yeni desenler çıkartıyor bundan dolayı bazı desenler az önce dediğim gibi bundan dolayı efsaneleşebiliyor. Riot Games LOL oyununda kullandığı desenleri Valorant da kullanıyor çünkü adamlar zaten düşünmüş bir kere. Bir şeyi birden fazla şeye uyarlayabilirsiniz işte bundan dolayı Riot Games Lol oyununda yaptığı gibi Valorant’a da bundan dolayı skinler getiriyor.

Protokol 781-A Sherıff Kaç VP? üstelik buda var En Uygun VP Nasıl Alınır?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: