CS:GO Kan Silme Kodu Tuş Ataması

Counter Strike Global Offensive Kan Silme İşlemi Nasıl Yapılır ?. Hangi tuş ile kan silinir merak ediyorsan ToxicPlayer olarak senin için araştırdık…

Cs Go Kan Silme Nasıl Yapılır ?

Cs Go Nedir ?

Counter Strike Global Offensive 21 Ağustos 2012 yılında aramıza katılan fps aksiyon oyunudur. Fakat Counter Strike: Global Offensive oyunu tek oyunculu değilde çok oyunculu oynamak için daha müsait bir oyundur. İster rekabetçi, yoldaş, ölüm maçı veya multiplayer server’ larda oynayabilirsiniz. Oyun Anti-Teröristler ve Teröristler adı verilen 2 takımdan oluşmaktadır. 5 e 5 oynanan bu oyun da kıyasıya mücadeleler vererek oyun kazanmak asıl hedeftir.

Oyunun amacı Teröristlerin bombayı kurup patlatmaya çalışması ve Anti-Terörist lerin ise bombanın kurulmasını önlemek veya bombayı imha etmektir. Oyunumuz sadece bunlarla sınırlı kalmayıp Battle-Royale modunada sahiptir. Battle-Royale modu ise Tehlikeli Bölge adında Aralık 2018 tarihinde aramıza katılmıştır. Birçok seveni olan bu mod da arkadaşlarınız ve tek başınıza oynayabileceğiniz efsane bir mod dur.

Counter Strike Global Offensive’ De Neden Kan Silmeliyiz ?

Oyun içerisinde fps çok önemli bir etkendir. Ve oyun içi kanlar fps oranını çok büyük miktarda düşürmektedir. Aynı zamanda oyunumuzu gereksiz kasma donma sorunlarıyla karşı karşıya bırakmaktadır. bu tip sorunları yaşamamak için oyun içerisindeki kanları temizlemek hem bilgisayarımız adına hem bizim adımıza daha rahatlatıcı olacaktır. Peki oyun içerisindeki kanlar nasıl silinir hangi tuşla kan silerim? kan silme tuşunu nasıl atayabilirim? gibi sorular sizin de aklınızı kurcalıyorsa merak etmeyin hemen sizlere counter strike global offensive oyununda oyun içi kanları nasıl temizleyebileceğinizi analatacağım.

Cs Go Kan Silme Tuşu Nasıl Atanır ?

[Bind ”shift” ”+speed;r_cleardecals”] kodunu konsola yazarak hangi tuşa atadıysanız o tuşa basarak kanları silebilirsiniz. Buda aynı zamanda sizlere hem daha akıcı bir oyun keyfi hemde daha temiz bir görüntü sağlayacaktır. Çoğu e sporcu bu taktiği kullanmaktadır sizlerinde kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten oyun içi oynanışa çokça etki eden fakat çoğu insan tarafından bilinmeyen bir işlemdir.

Dikkatiniz Çekebilecek Diğer Paylaşımlar !

Valorant Işık Muhafızı Vandal Kaç Vp?

The Forest Sistem Gereksinimleri Neler ?

Mount And Blade II Bannerlord Sistem Gereksinimleri

One thought on “CS:GO Kan Silme Kodu Tuş Ataması

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: