Valorant Delipop Vandal Kaç VP?

Valorant Delipop Vandal en çok satın alınan ve oynanan skinlerinden birisidir. Delipop Koleksiyonu başlı başınca efsane olmayı başaran bir koleksiyon setidir. Oyuna girdiğiniz zaman her 5 kişiden 1’inde bu skin varsa şaşırmayın. Valorant da eğer delipop vandal almak isterseniz ve kaç vp diye merak ettiyseniz tam adresindesiniz.

Delipop Vandal

Valorant Delipop Vandal’ın Özellikleri Neler?

Görünüşüyle zaten genel olarak kız gamerlar’ın hayali olan Delipop serisi hem bıçağıyla hem silahlarıyla gerçekten bizleri büyülemeye devam ediyor. Görünüşüyle değil sadece silahla ateş ederken bile öndeki kısmı çok güzel bir animasyon haline geliyor. Valorant oyununda silah skinlerinin cidden çok büyük önemi var ve psikolojik olarak sizi öne geçiriyor gibi gözüküyor. Oyunu oynarken spreyinizin aiminizin eğer geliştiğini görürseniz buna fayda sağlayan şey skinler olabilir.

Valorant da hepimiz skinlerle oynamak isteriz fakat uyguna VP almak çok zor. Ben şimdi sizlere nasıl uyguna VP alabilirsiniz hemde güvenli yöntemle onu da yazacağım. Delipop Vandal oyunda ki en çok oynanan skinlerden biri dedik peki koleksiyon olarak ne durumda? gerçekten harika bir durumda. Koleksiyonların vazgeçilmezi olarak Delipop Seti bıçağı ile zaten hereksi büyülemişti. Vandal’dan ziyade Phantom’da da skini olan bu koleksiyon cidden seviliyor.

Ucuza VP Nasıl Alınır?

Trendyol sitesinden ucuza ve güvenilir bir şekilde VP alabilirsiniz fakat dikkat edin aldığınız anda hemen kod gelmiyor genellikle 3 5 dakika beklemeniz gerekir bundan dolayı zamanında satın alın VP’yi.

Delipop Vandal Kaç VP?

Delipop Vandal mağazanıza geldiği zaman “2175 VP” karşılığında alıp kullanabilirsiniz. Şimdiden sizlere keyifli oyunlar diliyorum ve Delipop serisine daha yakından bakmanız için öneride bulunabilirim çünkü bıçak gerçekten çok güzel. Delipop serisini sever misiniz bilmem fakat benim için alınabilir bir skin.

Dikkatinizi çekebilecek ve bundan dolayı tıklayabileceğiniz diğer paylaşımlar;

Valorant Işık Muhafızı Vandal Kaç VP?

Valorant Ejder Ateşi Operatörü Kaç VP?

Asil Classic Kaç Vp? diye merak ediyorsanız ve yukarıda ki içerikler sizlere bir nebze dahi yardımcı olduysa bundan dolayı ne mutlu bana. İyi günler dilerim…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: