Mount & Blade II: Bannerlord Hile Rehberi!

Mount & Blade II: Bannerlord Hile Rehberini sizler gibi bende merak ettim ve hile rehberini sizler için araştırdım. Hileler oyunlarda daha hızlı gelişmenizi sağlayan bir araç gibidir. Zamandan tasarruf edersiniz fakat oyundan zevk alır mısınız bilemem. Oyun da zamanınızı feda edip bir şeyler başarmanız ve iyi bir komutan olmanız gerekiyor. Bannerlord cidden çok iyi bir Türk yapımı Strateji oyunudur.

Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord Hile Nasıl Açılır?

Bannerlord’da eskisi gibi artık oyunu açarken çıkan pencereden hile açamıyoruz. Hile açmak için yapmamız gereken ilk şey bannerlord’u indirdikten sonra “Belgeler” klasörüne girmek. Klasöre girdikten sonra “Mount and Blade II Bannerlord” dosyasını açmak olacak. Dosyayı açınca “Configs” Kısmına giriyoruz ve ardından “Engine_Config.txt” bu dosyaya tıklıyoruz ve açıyoruz.

Bannerlord Hile

Resimde gördüğünüz “cheat_mode = 0” kısmını biz “cheat_mode = 1” olarak değiştirip kaydediyoruz ve bu kadar! Hilemiz şuan aktifleşti.

Mount & Blade II: Bannerlord Hileleri

  • CTRL + H = Karakterin Canını Doldurur
  • CTRL + F2 = Kendi Ordunuzdan Birisini Bayıltırsınız
  • CTRL + F3 = Karakterinizi Bayıltırsınız
  • CTRL + ALT + F4 = Karşınızda ki Düşmanların Hepsini Bayıltırsınız
  • CTRL + F4 = Düşman Ordusundan Bir Düşmanı Bayıltırsınız
  • CTRL + SHİFT + H = Karakterinizin Bindiği Atın Canını Yükseltirsiniz
  • CTRL + SOL TIK = Haritada Tıkladığınız Yere Işınlanırsınız
  • CTRL + SHİFT + F3 = Karakterinizin Sürdüğü Atı Bayıltırsınız

Oyun içinde yapabileceğimiz şuanda bütün hileler bunlar ve bundan dolayı şikayetçiyseniz hakkınız var fakat elimizde olan tüm hileler bunlar. Para hilesini merak ettiğinizi biliyorum oyunda Warband da olduğu gibi dinar yöntemi mevcut fakat dinar hilesi için mod indirmemiz gerekiyor. Bahsettiğim Mod’un ismi “Developer Console“. Bunu indirdikten sonra ve oyununuzda aktifleştirince yapabileceğiniz hileler bundan dolayı artıyor.

Mod nasıl indirilir ve kurulu bilmiyorsanız eğer sizlere önerebileceğim bir yazı var çünkü onu da biz yazdık ve gerçekten çok detaylı. İsterseniz eğer Mod Nasıl Kurulur rehberimize hemen şimdi buradan ulaşabililirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Efsane Paylaşımlarımız;

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount & Blade II: Bannerlord En İyi Yoldaşlar Hangileri?

Valorant Işık Muhafızı Vandal Kaç VP? gibi paylaşımlarımız sizde hemen şimdi bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: