Hangi Meslek Sana Uygun? – Meslek Testi

Meslek Testi Nasıl yapılır? Hangi mesleği seçmeliyim? Bana uyan meslek hangisi? Meslek seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Yıllarca çalışacağımız ve bizim geleceğimizi belirlerken en çok zorlandığımız konuların başında gelmekte. Bu yazımda sizlere mesleğimizi seçerken biraz da kişiliğimize en yakın olanları görebilmemiz adına geliştirilmiş harika bir uygulamadan bahsedeceğim.

Meslek Testi

Neden Meslek Testi yapmalıyım?

Evet gelelim en can alıcı soruya bu test ile geleceğimde ki mesleğimle ne ilgisi var ve de neden bu meslek testini yapmalıyım diyebilirsiniz ancak bu bahsedeceğim uygulama 15 yıllık bir çalışmanın sonucunda insanların kişiliğini ve buna bağlı olarak ta hangi mesleklere eğilimi olduğunu göstermekte. En azından bu testi yaptıktan sonra size uygun en iyi mesleği görebileceksiniz.

Eğer sizde test çözmenin çok vakit kaybı olduğunu düşünüyorsanız haklısınız işte bu bahsettiğim ve birazdan linkini paylaşacağım olan meslek testi uygulaması tam da size göre çünkü sorular kısa, anlaşılır ve üstelik çözmesi beş dakika. Dedelerimizin bile kolayca çözebileceği sadelikte ve basit :))

Eğer Ben Test çözmeyi sevmem vakit kaybı diyorsanız

Meslek Testi uygulamasına nereden erişebilirim?

Meslek Testi uygulaması ile sana uygun en ideal meslekleri görebileceğin ve meslek tercihini yapabileceğin meslek testi uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. PlayStore

Kişilik Testi yazımı da buradan sizlerle paylaşmak isterim

18 kısa soru ve cevaptan oluşan testi 1 dakika içinde çözerek hangi kişilik tipi olduğunuzu görebilirsiniz.

Meslek Testi Uygulaması ile ilgili videomuza buradan ulaşabilirsiniz

-Hepimizin çocukluğumuzdan itibaren büyüklerimiz tarafından büyüyünce ne olacaksın sorusuyla karşılaştığı bilinmekte. Eğer sizlerde böyle durumlarda kararsız kalıyorsanız meslek seçimini yapmakta zorlanıyorsanız İşte bu büyüyünce ne olmalıyım testi ile doktor, hakim, savcı, avukat, mühendis, pilot, yazılımcı, ressam ve bir çok meslek arasından birini görebileceksiniz.
– 2022 Meslek seçimi testleri içinde 1 numara.
-Test sonuçları gayet başarılıdır, yanılma payı sadece %1.Testi çözdükten sonra bana hak vereceksiniz o kadar da iddialıyım yani :))
-80 meslek arasından sizin için en ideal 5 meslek ve resimli sonuç.
-Play Store’ de bir çok kişilik test ve meslek test uygulamaları arasında en iyisi. Zaten bunu sende göreceksin.
-Çoğu insan yapacağı mesleği seçmekte gerçekten zorlanıyor bundan dolayı. Bizlerde bunun bilincinde böyle bir uygulama geliştirmeye karar verdik. Umarız sizin için iyi bir deneyim olur.
-Sizin hangi mesleğe daha fazla eğiliminizin olduğunu testi çözerek görebilirsiniz.
-Gelecekteki mesleğinizi merak mı ediyorsunuz o halde testi hemen çözmeye başlayın.
-Meslek seçimi ve kariyeriniz için idealdir.
– O halde ne duruyorsun kardeşim tamamen ücretsiz senin için faydalı olan bu uygulamayı bir deneyin isterseniz.

3 thoughts on “Hangi Meslek Sana Uygun? – Meslek Testi

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: