Valorant Yağmacı Sheriff Kaç VP?

Valorant Yağmacı Sheriff Kaç VP ?. Diye merak ediyorsanız merağınızı gidereceğiz ToxicPlayer olarak Sizler İçin Sunduk…

Valorant Yağmacı Sheriff
Valorant Yağmacı Sheriff

Valorant Yağmacı Sheriff Kaç VP?

2 Haziran 2020 tarihinde ilk kez resmi çıkışını yapan bu oyun bir çok kitleyi kendine hayran bırakmayı başardı. Valorant üzerinde milyonlarca oyuncu bu oyunu oynayarak birbirleriyle keyifli vakitler geçiriyor. Aynı zamanda birbirleri ile kıyasıya rekabete giriyorlar.

Oyun içerisinde tüfek, ağır makinalı, tabanca, bıçak ve hafif makinalı olmak üzere pek çok silah bulunmaktadır. Bu silahlar kendi sınıfında en az iki adet silah barındırmaktadır.

Buna Değinmeden önce gelin Yağmacı Sheriff Kaç VP bunu cevaplıyalım:

Valorant’ın sevilen silah kaplamalarından biri olan Yağmacı Sheriff‘in mağaza fiyatı, 1775 VP‘dir

Valorant Nedir ?

Valorant teke tek veya çok oyunculu bir şekilde oynanabilecek bir fps-aksiyon oyunudur. Bu oyunda saldıran ve savunmacı olmak üzere iki ayrı takım mevcuttur. Asıl amaç saldıran takımın spike adı verilen bombayı kurmasını engellemek veya kurulu spike’ı imha etmektir saldıranlar ise tam aksine spike’ı kurup patlatmayı hedefler.

Fakat Oyun 5 e 5 şeklinde oynanır ve 13. skora ulaşan takım oyunu kazanır. Oyun içerisinde pek çok farklı mod bulunmaktadır. Bu modlar şu şekildedir ; Rekabetçi, Spike’a Hücum, Derecesiz, Kopya, Ölüm Kalım Karşılaşması ve Özel maç’tır. Özel Maçların amacı arkadaşlarınızla birlikte istediğiniz haritada istediğiniz şartlarda vs atabilmektir. Aynı zamanda oyunu öğrenmek için gayet güzel antrenman yapabilir haritaları gezerek gizli saklı yerleri öğrenebilirsiniz.

Fakat sadece özel maçta değil oyun içerisinden de poligona giriş sağlayabilirsiniz bu sayede kendinizi geliştirebileceksiniz. Poligon sizlere çok fazla seçenek sunmaktadır çünkü asıl amacı bizlere oyunun inceliklerini ve temel kavramlarını öğretmektir.

Valorant birçok özelliği ve sürekli gelen yeni silah kaplamaları, güncellemeler, yeni ajan ve daha birçok içeriğiyle bizleri kendine bağlamaya devam ediyor. Fakat Oyunun şuana kadar tek bir yönünü eleştirmedik buda oyunun açık bir marketi bulunmamaktadır. Bundan dolayı istediğimiz kaplamanın marketimize düşmesini beklemek zorundayız ne yazıkki.

Dikkatinizi Çekecek Diğer Paylaşımlarımız !

Valorant Işık Muhafızı Vandal Kaç Vp?

Valorant Ejder Operatör Kaç Vp?

Delipop Vandal Kaç Vp?

2 thoughts on “Valorant Yağmacı Sheriff Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: