Fifa 22 Arkadaş Ekleme Ve Arkadaş İle Oynama!

Fifa 22 satın alırken hepimizin isteyeceği bir kaç şey vardır bunlardan en öncelikli olan kısımları elbette ki arkadaş ile oynamaktır. Arkadaşınız ile nasıl Vs atacağınızı veya beraber oynayacağınızı bilmiyorsanız bu yazı tam size göre. Oyunu oynarken arkadaşınız ile hem normal takımlar ile hemde FUT da oluşturduğunuz takımlar ile vs atabiliyorsunuz. Gelin isterseniz bunları nasıl yapacağız bunlara bakalım.

Fifa 22

Arkadaşınız İle Hangi Modlarda Oynayabilirsiniz?

Arkadaşınız ile hangi modları oynayabileceğiniz anlatacağım. Öncelikle şundan bahsetmek isterim ki oyun da oynayabileceğiniz bir çok mod mevcuttur. İster tek başınıza olun İster arkadaşınız olsun bir çok modda hem beraber oynayabilirsiniz. Üstelik karşılıklı PVP atma durumunuzda var. Ultimate Team takımları kurup isterseniz kendi kurduğunuz kadrolar ile VS atın ve eğlence alın. Normal kadrolar ile de oynayıp gerçekçi bir rekabet oluşturup, oynayıp eğlence alabilirsiniz.

Fifa 22’de Nasıl Arkadaş Eklenir?

Fifa 22 de arkadaş eklemeniz için ister Steam üzerinden oynayın ister Origin yapmanız gereken tek şey şudur. Origin hesabınızı açtıktan sonra Origin üzerinden arkadaşınızın ID sine göre arkadaş eklemeniz gerekmektedir. Sadece Steam’den arkadaş ekli kalmanız hiçbir şeyi değiştirmeyecektir.

Arkadaşınızı eklediniz diyelim şimdi ne yapacaksınız? Çok basit oyuna girdikten sonra menü üzerinden hızlı oyuna tıklayıp arkadaşınızı online oyna kısmından davet edeceksiniz. Eğer anlamadıysanız hiç merak etmeyin buna göre sizin için bir videomuz mevcut. Oradan izleyip bu durumu daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir İşte Diğer Paylaşımlarımız;

Mount & Blade 2 Bannerlord Hile Nasıl Açılır?

Fifa Online 4 Tüm Çalışan Doğru Promosyon Kodları Neler?

Valorant Oyununda Asil Vandal Kaç VP? Gibi yazılarımızı okuyup bilgiler edinebilirsiniz.

Fifa 22’de Arkadaşınız İle Nasıl Oynayabilirsiniz?

Geldik şimdi asıl olaya. Oyuna girdikten sonra tam olarak ne yapmamız gerekiyor? Arkadaşınızı gösterdiğim şekilde ekledikten sonra öncelikle oyunu açmanız gerekiyor. Oyunu açtıktan sonra aşağıda ki videoda yaptığım adımları eğer sizler de yaparsanız arkadaşınız ile online şekilde oynayabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra destek amaçlı “Abone Olup” ,”Like Atmayı” ihmal etmeyin dostlar.

Youtube Videom;

2 thoughts on “Fifa 22 Arkadaş Ekleme Ve Arkadaş İle Oynama!

  1. Furkan dedi ki:

    Peki ps4 ten oynayan biri ps den oynayan birini davet edebilir mi ediyosada nası ediyor

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: