Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP?

Valorant yağmacı vandal kaç vp?. Eğer sizde valorant yağmacı vandal kaç vp diye merak ediyorsanız. ToxicPlayer olarak sizin için araştırdık..

Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP

Yağmacı Vandal Kaç VP?

Yağmacı vandal Valorant‘ta çok sevilen silah kaplamalarından biridir. Benimde severek kullandığım bu kaplamanın fiyatı Mağazada 1775 VP’dir. Silah kaplamaları arasında en iyilerden biri olan bu kaplama çoğu kişinin göz bebeği. Özellikle ateş ederken çıkardığı tok sesi ve metalik yapısı kendine hayran bırakmıyor değil. Bu kaplamanın çok net bir şarjör değiştirme animasyonu ve beyaz, mor, kırmızı ve siyah olmak üzere 4 farklı renk adeti bulunmakta.

Silahlara Neden Kaplama Alıyoruz ?

Herkesin merak ettiği bi konu var. Abi ben neden aynı hasar veren silaha sırf görünümü güzelleşsin diye para verip kaplama alayım?. Bazı e sporcu ve yayıncıların deyimine göre valorant aslında bir pay to win oyunu. Peki nedir bu pay to win ?.

Hemen açıklıyayım bir oyunda para yatırıp daha güçlü özelliklere sahip olmak ve diğer oyuncuların üzerine para ile çıkabilmeye pay to win denir. E abi valorantta pay to win yokki silaha kaplama alsanda aynı silah aynı hasar dediğinizi duyabilirim. Ama güzel silah kaplamalarının psikolojik olarak bir momentum kattığını sizlere söylesem hala böyle düşünebilirmiydiniz?.

Ateş ederken sesi hoşunuza giden ve görüntüsü sizi oyuna odaklayan aynı zamanda sesi odağınızı dağıtmayan bir silah kaplamasının size daha iyi oynatacağına bahse girerim. İşte tamda bu yönden dolayı valorant aslında bir pay to win oyuna dönüşebiliyor. Bazı kaplamaların sesi görüntüsü ve oynanışı okadar güzelki adeta farklı bir silahla farklı bir tarz ortaya koyar gibi olursunuz. İşte buda sizin diğer oyunculardan bir tık öne geçmenizi sağladığından bu oyunun pay to win olduğunu kanıtlar. Fakat merak etmeyin bende kaplama kullanıyorum. Çünkü bu şekilde oyundan daha çok keyif alıyorum :). Aynı zamanda yağmacı vandalı size tavsiye ediyorum. Gayet güzel ve yeterli bir vandal kaplaması. şimdiden alanlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Umarım Bundan sonra gayet keyifli oyunlar sürersiniz.

Dikkatinizi Çekecek Diğer Paylaşımlarımız !

Valorant Yağmacı Sheriff Kaç VP?

Valorant Ejder Ateşi Operatör Kaç VP?

Işık Muhafızı Vandal Kaç VP?

Valorant Delipop Vandal Kaç VP?

One thought on “Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP?

  1. emmanur dedi ki:

    yararlı içerik <3

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: