Valorant Protocol 781 -A Phantom Kaç VP?

Valorant Protocol 781 -A Phantom kaç vp?. Diye merak ediyorsanız sizler için ToxicPlayer olarak araştırdık protocol phantom fiyatı…

Valorant Protocol 781 -A Phantom Kaç VP

Valorant Protocol 781 -A Phantom Kaç VP?

Valorant’ta henüz yeni olan fakat çokça sevilip kullanılan silah kaplamalarından biri olan protocol phantom silah kaplaması gerçekten sizi hayran bırakacak. Gerek silah sesi, gerekse bitiş animasyonu ile akıllara durgunluk verecek derecede hoş bir dizayn. Bu silah tam olarak robotik bir şekilde tasarlanmıştır.

Peki Cyborg özentisi bu kaplamanın mağaza fiyatı nedir ?:

Protocol 781 -A Phantom Mağaza satış fiyatı 2475 VP dir.

Diğer değerli silah kaplamalarıyla hemen hemen aynı fiyatta olan bu kaplama sizi memnun edecek. Ateş ederken çıkardığı ince ve tiz sesi sizi oyuna daha çok bağlamakta ve odağınızı daha iyi bir şekilde artırmaktadır.

Silahın bitiş animasyonuna da değinmeden geçmeyelim. Eğer son rakibi bu kaplama ile öldürürseniz adeta tarayıcı bir katil robot meydana çıkıp ölen kişiye mermiler yağdırarak onu patlatıyor. Çok iyi ve ince düşünülmüş olan bu kaplama aynı zamanda sizler için müthiş seçim olacak.

Almak isteyenlere şimdiden hayırlı olsun diyorum. Pişman olmayacağınız bir oyun deneyimi yaşatacağına emin olabilirsiniz. Fakat şunu da söyleyelim iş silah kaplamasında değil oyuncuda biter :)…

Valorant Nedir ?

Valorant 5 e 5 şeklinde oynanan bir aksiyon fps oyunudur. Fakat Oyun Salgıranlar ve savunucular dan oluşan iki takım arasında geçmektedir. Fakat savunucuların görevi spike adı verilen bombanın kurulmasını engellemek veya imha etmektir. Aynı zamanda saldırganların görevi ise spike’ı kurmak ve savunmaktır. Bunun sonucunda da gayet çekişmeli ve efsane bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz. 2 Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülen bu oyun günümüzde birçok oyuncu elde etmiştir. Aynı zamanda uzun süredir çok fazla insan tarafından sevilip oynanmaktadır. Aynı zamanda Umarım sizlerde arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle eğlenceli bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER PAYLAŞIMLAR !

Valorant Yağmacı Sheriff Kaç VP?

Valorant Ejder Ateşi Operatör Kaç VP?

Protocol 781 -A Sheriff Kaç VP?

Valorant Spectrum Phantom Kaç VP?

One thought on “Valorant Protocol 781 -A Phantom Kaç VP?

  1. emmanur dedi ki:

    teşekkürler.. çok yardımcı oluyorsun <3

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: