Valorant Anomali Phantom Kaç VP?

Valorant Anomali Koleksiyonunun Nacizane göz bebeği Anomali Phantom Kaç VP? bunu merak ediyorsanız işte tam yerindesiniz. Valorant oyununda hepimiz desenler ile oynamaya bayılıyoruz fakat bu desenlerin bir karşılığı var. Bu şeyde para.. Anomali Phantom Kaç VP? Gelin isterseniz bakalım + olarak alınmaya değer bir desen mi ona da değineceğim.

Valorant Anomali Phantom

Anomali Phantom Kaç VP?

Anomali Phantom desenini mağazaya geldiği andan itibaren sadece “2175 VP” vererek alabilirsiniz. Peki bu Vp’ye değer mi? 2175 VP toplam kaç TL?

Gelin isterseniz öncelikle alacağımız VP lerden önce Anomali Phantom iyi mi? buna bakalım. Anomali Phantom alacaksanız eğer bence kesinlikle değer fakat fikir edinmek isterseniz sizlere Spectrum Phantom‘u önerebilirim. Valorant Anomali Phantom deseneni bu fiyata satıyor çünkü cidden gayet kaliteli yapım ve diğer desenlerde olduğu gibi bu skinde de farklı renkler ve animasyonlar mevcut. Sevenleri en çok sesiyle ve çıkardığı sesler sebebiyle alıyor bu deseni birde şu özelliği cidden göz kamaştırıyor peki o özellik nedir?

Silahı elimize aldığımız zaman cidden çok güzel bir animasyon geliyor. Sanki parçalanmış bir silahı tekrar birleştirircesine bir animayson gelir ve bizleri mest eder. Bu dediğim olay sadece bu koleksiyona ait ve cidden muazzam gözüküyor.

Anomali Phantom’un Özellikleri

Valorant Anomali Phantom farklı renkler ile karşımıza geliyor peki bu renkler tam olarak neler? Öncelikle renkerini çok beğeniyorum çünkü en sevdiğim renkleri içeriyor bunu belirtiyim. Kırmızı,Siyah-Mor, Turkuaz, Turkuaz-Kırmızımsı. Renkler biraz karmaşık fakat oyun içinden bakarsanız eğer daha detaylı görebilirsiniz.

Anomali Phantom dediğim gibi bir çok oyuncunun hayallerini kurduğu bir Phantom deseni bu silah oyunu oynarken size o kadar güzel bir his veriyor ki. Sanırsınız siz değil silah vuruyor o adamları. Oyunda cidden alabileceğiniz en iyi Phantom’lardan biri bu desen. Neden böyle dediğimi iyice kavradığınızı düşünüyorum ve iyi oyunlar diliyorum.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim Oyun Haberlerine dair her şeyi Toxic Player sitemizde bulabilirsiniz keyifli günler esen kalın sağlıcakla dostlar. Ha bu arada bu deseni de almayı unutmayın cidden çok iyi dediğim gibi. 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: