Valorant İyon Phantom Kaç VP?

Valorant İyon Phantom Kaç VP?. Beyazlar İçinde mavi’nin ihtişamını görmek isteyenler için İyon phantom kaç vp. İşte cevabı…

Valorant İyon Phantom Kaç VP

Valorant İyon Phantom Kaç VP?

Valorant‘ta pek çok silah kaplaması vardır fakat pek azı efsanedir. Sizlere efsane bir skin ile geldim İyon Phantom.

Peki bu iyon phantom kaç vp ?:

İyon Phantom mağaza fiyatı 1775 VP dir.

Evet yanlış duymadınız gerçektende güzelliğinin yanı sıra 2175 vp olmaması bizleri şaşırtan bir durum. Fakat benim düşünceme göre bu skinin 2175 vp olmamasının sebebi tek renk olması. Evet yanlış duymadınız beyaz renkten farklı bir rengi bulunmayan bu skin yinede hepimizin hayalini süsülüyor.

Fakat eğer bir phantom skini almak istiyorsanız size önerebileceğim bir kaç skin var:

Eğer iyon almakta şüphe ediyorsanız birde bu skinlere de göz atabilirsiniz. Eminim ki bunlardan birini çok sevecek ve hemen sahip olmak isteyeceksiniz. Valorantta bir çok göz alıcı silah kaplaması bulunmakta. Fakat bunlardan pek azı çok güzel bir görünüme sahiptir. İyon beyaz ve mavinin muhteşem bir birleşimi olan efsane skinlerden biridir. Kesinlikle almanızı kullanmanızı öneririm oyun içi sesi ve bitiriş animasyonunuda hesaba katarsak hayallerinizin süslü silahı olmaya hak kazanabilecek bir silah kaplaması.

Peki aynı zamanda silah kaplamalarını satın almalımıyız veya neden almalıyız ne işimize yarıyor bu silah kaplamaları.

Valorant İyon Phantom
İyon Phantom

Neden Silah Kaplamaları Satın Almalıyız ?

Silah kaplamaları bize güzel bir görünüm katmanın yanı sıra çok daha özel şeyler katmaktadır. Mesela size silah skinleri daha iyi oynamanızı sağlar desem inanırmıydınız. Evet yanlış duymadınız aynı zamanda silah skinleri bizim daha iyi oyun oynamamızı sağlıyor peki bunu nasıl yapıyorlar?.

Silah kaplamalarının görünüş ve çıkardıkları ses ve bazı animasyonları bizi oyuna daha konsantre ediyor ve daha iyi odaklanmamızı sağlıyor. Bu sayede daha fazla kill alabiliyoruz çünkü odağımız ciddi oranda artıyor. Fakat unutmayınki her şey silahta değil bazı şeylerde bilekte bitiyor. Bundan dolayı oyun bir tık pay to win olabilir ama unutmayınki herşey para değil. Aynı zamanda Sadece odak artırıcı özellik başka hiçbir şey değil.

Dikkatinizi Çekecek Paylaşımlar !

Valorant Ejder Ateşi Operatör Kaç VP?

Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: