Valorant Asil Karambit Kaç VP?

Asil Karambit Valorant oyununda gerçekten en iyi Karambit skinlerinden biri. Oyuna ilk gelen Karambit Deseni Asil Karambit olabilir. Peki Asil Karambit Kaç VP?

Asil Karambit kaç vp

Asil Karambit Kaç VP?

Asil Karambit Mağazaya düştüğü andan itibaren sadece “3550 VP” vererek envanterinize katabilirsiniz. Şimdiden sizlere karambitiniz ile keyifli oyunlar diliyorum. Peki Karambitin özellikleri neler? neden bu kadar cep yakıyor. Öncelikle sanırım yanlış hatırlamıyorsam oyuna gelen ilk karambit deseni, bu olması gerek. Bundan dolayı bu kadar pahalı fakat özellikleri sizce bu kadar mı? Tabii ki hayır. Gelin isterseniz beraber özelliklerine bir göz atalım.

Bu arada şundan da bahsetmek isterim ki, bu deseni alabilmek için öncelikle mağazanıza düşmesi gerek. Bunu

Bu Desenin Özellikleri Neler? Neden Prime Karambit Alınmalı?

Asil Karambiti elinize aldığınız zaman öncelikle gösterme tuşuna bastığınız zaman ki genellikle “F” tuşu oluyor veya hangi tuşa atadıysanız. Gerçekten harika ve buda yetmezmiş gibi bu bıçağı isterseniz Radyanit puanları ile geliştirin isterseniz geliştirmeden kullanın. Bu tamamen size kalmış ve sesiyle de oldukça hoş olduğunu söyleyebilirim. Peki bu kadar mı hayır. Özelliklerinde daha fazla şeyler de mevcut örneğin Animasyonları bıçağı saplarken veya savururken cidden karambit hissiyatı oluşturdu bende.

Bu skini alıp almamak tamamen size kalmış fakat bana soracak olursanız ben kesinlikle almanızı öneririm. Dediğim gibi tek sıkıntısı çok pahalı olması. Fakat oyunda güzel şeyler hep pahalı değil midir zaten?

O yüzden fazla takmayın ve paranızın olduğu anda hemen alın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Skinler

Valorant Champions Karambit Kaç VP?

Yağmacı Sheriff Kaç VP?

Valorant P2W Oyunu Mudur?

Asla öyle bir oyun değildir. Oyunda silaha göre daha fazla hasar vurma olayı yok. Yani her bir oyuncu aynı düzeyde rekabet ediyor. Şuanda cidden çok fazla oyuna yeni başlayan kişi var ve oyunu oynamaya devam eden binlerce FPS sever var. Bundan dolayı Valorant P2W oyunu değildir fakat şöyle bir durum var. Sesler ve Görünüş animasyon farklılık gösteriyor bu durum kimileri için P2W oyunu olduğunu söylese de valorant için. Bazı oyuncuların ise umurunda bile değil bu durum.

2 thoughts on “Valorant Asil Karambit Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: