Valorant Champions 2021 Karambit Kaç VP?

Valorant 2021 Champions Karambit Kaç VP?. Herkesin severek kullandığı bıçak türlerinden olan karambit kaç vp?….

Valorant Champions 2021 Karambit Kaç VP

Valorant Champions 2021 Karambit Kaç VP?

Valorant‘ta bir çok silah kaplaması bulunmaktadır. Fakat unutmayalımki göz bebeği olan bıçaklarımızında kaplamaları var :). Ayndı zamanda en iyi bıçak kaplamaları kullanmak istiyorsanız kesinlikle ToxicPlayer’ı takip etmelisiniz.

Peki Champions Karambit Fiyatı nedir ?:

Champions 2021 Karambit Mağaza Fiyatı Tam Olarak 5350 VP dir.

Valorant’ta bir çok efsane silah ve bıçak kaplaması var ama benim gözümde champions karambit en iyisi. Karambite olan tutkumuz bize 5350 vp yi gözden çıkarmaya yetiyor sanırım :). Biraz pahalı bir skin olsada oyun içi görünümü ve animasyonu gerçekten çok çok güzel olan bir bıçak. Özellikle animasyonu açık versiyonunda bıçağı salladığınız zaman etrafında sarı bir ışık yol çizmekte ve bu çok hoş bir detay olmuş.

Almayı düşünen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun demek istiyorum fakat şunuda söylemeden geçmiyelim. Herkesin zevki bir değil daha uygun fiyatlı şeyler size daha güzel gelebilir. Gelin sizlerle birazda silah kaplamaları hakkına konuşalım. Silah kaplamaları oyun oynanışı açısından bizler için çok önemli. Çünkü silah kaplamaları bizim oyunu çok daha iyi ve odaklı konsantre bir şekilde oynamamızı sağlıyor. Fakat herşey kaplamalarda bitmiyor tabiki bileğiniz varsa kaplamasızda bir efsane olabilirsiniz. Fakat bir gün sizinde kesinlikle bir valorant silah veya bıçak kaplamanız olamalı.

Gelin sizlere valorant’ta hoşunuza gidebilecek silah kaplamalarını sıralayayım:

Aynı zamanda Bu gibi silah kaplamalarınada bakabilirsinz. Fakat silah kaplaması alırken sizin zevkinize uygun bir kaplama olmasına dikkat edin. Çünkü bir silah kaplamasını hevesle aldıktan biraz zaman geçince. Ne yazıkki o silah kaplamasından zamanla sıkılmaya başlıyoruz veya bizim için sıradanlaşmaya başlıyor. Bunun en aza inebilmesi için kendinize uygun birşey seçmeniz gerekir. Bu da sizi aynı zamanda daha mutlu ve daha oyuna bağlı bir hale getirecektir.

2 thoughts on “Valorant Champions 2021 Karambit Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: