Valorant Delipop Hançer Kaç VP?

Delipop Hançer oyunda çok fazla kullanılan ve çok sık tercih edilen bir bıçak türüdür. Genellikle Jett mainler çok fazla bu hançer yani bıçak ile oynamaya bayılırlar. Peki Valorant Delipop Hançer Kaç VP?

Delipop Hançer kaç vp

Delipop Hançerin Özellikleri Neler?

Valorant her geçen ay yeni koleksiyonlar yeni desenler yeni skinler çıkartıyor. Peki bu çıkan skinler hep iyi mi oluyor? tabii ki hayır. Bazı skinlerin yükseltmesi dahi olmuyor o yüzden skin alırken dikkatli seçin ve düzgün güzel skinler alın.

Bıçak oyunda ki en güzel şeylerden bir tanesi olabilir belki bilirsiniz CS:GO bıçaklardan o kadar çok para kaldırdı ki bazı oyuncular sadece oyunu bıçak için oynuyorlardı. Valorant bu işi çok iyi bir şekilde değiştirip oyunculara sundu. Savaş biletinde bile oyunculara bıçak şansı sundu ve bu bıçaklarda iş görüyor aslında. Asıl konumuza dönelim bıçakların önemi var fakat bu tanıttığın hançer nedir ne değildir onu söyle diyebilirsiniz. Ki zaten bunu demek hakkınız gelin isterseniz bu hançerin özellikleri nelermiş bir bakalım.

Delipop Hançer herkes tarafından istenen bir bıçak. Elinize bu bıçağı alırken harika bir animasyon giriyor. Ve ele alışı çok iyi, Sol Tık Sağ Tıkı cidden çok iyi ben çok beğendim. Sizlerde eminim ki beğeneceksiniz peki bu kadar mı? tabii ki hayır. Oyunun içinde bu hançeri yükselttiğiniz zaman Radyanit puanları ile görecesiniz ki bundan dolayı etrafında bir parıltılar var harika.

Bu Desenler de İlginizi Çekebilir

Yağmacı Bıçak Kaç VP?

Asil Karambit Kaç VP?

Valorant Yağmacı Sheriff Kaç VP?

Valorant Champions Karambit Kaç VP?

Sesiyle her şeyiyle adeta bundan dolayı bağırıyor ben bıçağım çünkü fiyatı da bağırıyor. Gelin isterseniz skinimiz kaç vp imiş bakalım.

Delipop Hançer Kaç VP?

Delipop Hançer Mağazanıza düştüğünden itibaren sadece “4350 VP” Fiyatına alabilirsiniz. Bizce belki de oyunda ki en pahalı skin olabilir fakat görünüşüyle, animasyonlarıyla her şeyiyle adamlar yapmış. Paranız varsa alabilirsiniz zaten paranız yoksa oyuna para yatırmanızı tavsiye etmem. Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim iyi günler dilerim efenim.

One thought on “Valorant Delipop Hançer Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: