Valorant Yağmacı Bıçak Kaç VP?

Valorant Yağmacı Bıçak Kaç VP?. Bıçak kaplamalarının hayranı olan biriyseniz bunu seveceksiniz Yağmacı bıçak kaç vp?…

Valorant Yağmacı Bıçak Kaç VP?

Valorant Yağmacı Bıçak Kaç VP?

Valorant üzerinde bir çok silah ve aynı zamanda bıçak kaplaması bulunmakta. Her geçen zaman onlarcası daha eklenmektedir. Fakat pek azı bizim zihnimizde aklımızda yer kaplamayı başarır. Bunlardan biri olan ve bence oyunun en iyi bıçaklarından olan yağmacı bıçak fiyatı nedir ?

Valorant Yağmacı Bıçak Mağaza Fiyatı tam olarak 3550 VP’dir.

Bence güzel duruşu ve efsane animasyonu ile parasını hakeden bir bıçak. Alacak olanlara hayırlı olsun diyorum ve alamıyan arkadaşlara umarım bir gün böyle bir bıçağa sahip olursunuz diyorum. Çünkü gerçekten benim çok sevdiğim özellikle gölge animasyonuna bayıldığım bir kaplama.

Fakat elbette daha iyi silah kaplamaları ve bıçak kaplamaları var. ToxicPlayer olarak sizlere silah ve bıçak kaplamalarının kaç vp olduğuyla alakalı bilgilendirici ve detaylı yazılar paylaşıyoruz. sizlerde bu yazıları okuyarak hem silah ve bıçak kaplamalarının kaç vp olduğunu öğrenebilir hemde hangi skini almanız gerektiğine bu sayede kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Bunun yanında ToxicPlayer olarak sizlerle paylaştığımız silah ve bıçak kaplamalarından bazıları aşağıdaki şekildedir. Aynı zamanda her kaplamanın üzerine tıklayarak kaplamayla ilgili bilgilere ve yazıya ulaşabilirsiniz göz atmayı unutmayın derim :).

Yukarıdaki Valorant silah ve bıçak kaplamalarınada göz atarak detaylı bilgiler alabilirsiniz. Valorantta silah kaplaması veya bıçak kaplaması sahibi olmanın bazı avantajları vardır. Sizin oyuna odaklanmanızı konsantre olmanızı ve aynı zamanda insanların ilgisini üzerinize çekmeye yarar ;)… Şaka bir yana hepiniz bir gün silah kaplaması alıp o oyunun zevkini dibine kadar yaşamanız lazım. Kesinlikle boşa para harcamak değil biz gamerların eğlenceside bu :). Fakat herşeyde olduğu gibi aşırıya kaçamamak lazım.

One thought on “Valorant Yağmacı Bıçak Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: