Valorant Anomali Sheriff Kaç VP?

Valorant Anomali Sheriff Kaç VP?. Herkesin ilgisini ve dikkatini çekmeyi başaran anomali seti efsane sheriff kaplamasının fiyatı ne ?…

valorant anomali sheriff kaç vp

Valorant Anomali Sheriff Kaç VP?

Valorant‘ta efsane olan skinlerden olan anomali silah seti ses ve animasyon olarak çok sevdiğim bir kaplama. Bu kaplama pek çok kişi tarafından sevilip beğenilmektedir. Ayrıca benimde çok sevdiğim ve beğendiğim bir kaplama. Peki bu güzel kaplamanın fiyatı nedir ?:

Anomali Sheriff Mağaza Fiyatı Tam Olarak 2175 Valorant Puanı dır.

Diğer kaplamalarla karşılaştıracak olursak fiyatı gayet ideal tamda olması gerektiği gibi. Fakat herkesin zevk anlayışı aynı olmadığı için tabi ki herkes için geçerli değil. Fakat benim için fiyat performans olarak en iyi skinlerden birisi belkide en iyisi.

Aynı zamanda tabiki çok daha iyileri ve farklı olanlarıda var. Eğer aktif olarak bir ToxicPlayer takipçisi iseniz mutlaka diğer skinler hakkında bilginiz vardır. Eğer yoksa ve hangi silah kaplamasını alacağınız konusunda kararsız kalıyorsanız sizlere şöyle diğer kaplamalar hakkındaki yazılarımızı bırakayım:

Yukarıdaki kaplamalara tıklayarak inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda şu konuya değinmek istiyorum.

Neden Silah Kaplaması Almalıyız

Silah kaplaması almamızın sebebi görünümün yanı sıra bize aynı zamanda momentum kazandırmasıdır. Çünkü bir skin kullandığımızda oyuna olan odağımız ve kabiliyetimiz artmaktadır. Her ne kadar farkında olmasanızda silah kaplamaları ile daha iyi oynuyorsunuz.

Yoksa bilmiyormuydunuz valorantta ufakta olsa bir pay to win oyundur. Çünkü skinlerin bize kazandırdığı odak ve konsantre daha fazla kill almamızı sağlıyor. Evet yanlış duymadınız silah kaplamaları bize katkı sağlıyor fakat bu silah kaplamaları her şey demek değil. Tabiki silah kaplamasından önce oyuncunun bileği önemlidir. Eğer bir oyuncuda bilek yoksa o oyuncunun silah kaplaması ile önünüze geçmesi zaten elbette çok zor olacaktır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: