Valorant Afet Phantom Kaç VP?

Valorant afet phantom kaç vp ?. Harika görüntüsü olan bu silah kaplaması kaç vp diye merak ediyorsan ToxicPlayer olarak senin için araştırdık

valorant afet phantom kaç vp

Valorant Afet Phantom Kaç VP?

Valorant‘ta pek çok içerik ve pek çok yazı yazıldı fakat böylesi görülmedi. Arkadaşlar şu afet silah köstümü sadece banamı güzel bilmiyorum fakat efsane silah skinler olduğunu söyleyebilirim. Afet silah seti hepimizin göz bebeği haline geldi aynı zamanda afet phantom’un çıkardığı ses adete yağmacı vandal’ın sesini andırdığı için bir nevi yağmacı phantom işlevinde benim gözümde. Peki kaç vp bu afet phantom ?:

Valorant Afet Phantom Mağaza Fiyatı 2175 VP’dir.

Fiyat performans silah kaplamalarımızdan olan afet phantom aynı zamanda çok güzel animasyonlara da sahip. Hem ses hem animasyon olarak bizi çokça tatmin eden bu silah kaplaması bize ayrı bir oyun zevki yaşatıyor.

Eğer sizlerde phantom oynamayı seviyorsanız kesinlikle phantom kaplaması satın almalısınız. Daha fazla fiyata daha iyi kaplamalar yok değil fakat bu fiyata alabileceğiniz en iyi kaplamalar arasında afet phantom kaplamamıza da yer vermezsek olmazdı.

Fakat unutmayalım hiçbir şey vazgeçilmeyecek kadar efsane veya en iyi değildir. Çünkü Valorant her geçen zaman yeni kaplamalarla bizi şaşırtmaya devam ediyor. Umarım sizlerde kendinizi mutlu ve tatmin edecek o silah kaplamasını bulabilirsiniz. Fakat ToxicPlayer olarak sizler için ilginizi çekecek bir çok silah kaplamasının kaç vp olduğunu. Ve bunlarla ilgili bilgileri paylaştığımız içerikleri araştırdık ve sizlere sunduk. İşte ilginizi çekecek diğer kaplamalar.

İstediğiniz İçeriğe tıklayarak kolayca yazmış olduğumuz yazıları okuyabilirsiniz. Sizler İçin birçok valorant silah ve bıçak kaplamasını araştırıp inceliyoruz. Eğer aktif bir ToxicPlayer takipçisiyseniz zaten birçok valorant silah kaplamasından haberdarsınızdır. Sizlerde kendinize en uygun silah kaplamasını bulduktan sonra oyununuzu daha keyifli ve eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz. Şimdiden tüm okurlara iyi oyunlar dileriz :)…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: