Valorant Asil Balta Kaç VP?

Asil Balta Kaç VP? diye hepimiz zamanın birinde elbet merak edeceğiz veya ediyoruz. Valorant oynayanların çoğu bu tarz bıçakları çok seviyorlar ve kaç tl olduğunu merak ediyorlar. İşte bizde sizin için Asil Baltanın fiyatını açıklayacağız…

Asil Balta Kaç Vp

Nedir Bu Desenler? Ne Sıklıkla Yeni Desen Çıkıyor?

Öncelikle bu desenler ne işimize yarıyor ve yeni desenler ne sıklıkla çıkıyor bunlara bakalım isterseniz. Öncelikle ne sıklıkla çıktığı konusuna değinmek istiyorum. Her geçen ay yeni koleksiyon paketleri çıkartan Riot Games çalışanları Valorant oyununu. Güncel tutmayı başarabiliyorlar peki yeni desenler öncekinden her zaman iyi mi oluyor? Kesinlikle hayır.

Oyunu oynarken bu baltayı çok kişinin istediğini fakat kimsenin elinde olmadığını görmüşsünüzdür fiyatı elbette ki cep yakıyor fakat oyunun en iyi baltası olabilir bu bıçak türü.

Asil Baltanın Fiyatı Nedir? Kaç VP?

Asil Balta eğer mağazanıza düşerse “3550 VP” Karşılığında koleksiyonunuza katabilirsiniz. Dediğim gibi oldukça cep yakan bir skin fakat o kadar harika bir görünümü. Ve animasyonları var ki Valoranta bıçak oyun türü gelse eminim ki herkes bıçağınıza hayran kalır.

Asil Balta Kaç VP diye merak ediyorduk ve cevabını aldık fakat başka ne gibi bıçak türleri var diye merak ediyorsanız sizler için yazdığımız diğer bıçak türlerine ve kaç vp olduklarına kesinlikle bakmayı ihmal etmeyin.

Delipop Hançer Kaç VP

Yağmacı Bıçak Kaç VP

Asil Karambit Kaç VP

Champions Karambit Kaç VP

Bu desenleri inceledikten sonra kararınızı verebilirsiniz. Ve Asil Balta bizce çok iyi fakat dediğim gibi fiyatı çokça cep yakıyor ama bütün güzel şeyler öyle değil mi zaten. O yüzden kararınızı verirken bence çok iyi düşünün öyle karar verin bıçak alacaksanız bir tane alın. Demek istediklerim bu kadar yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim Toxic Player olarak sizlere tüm Valorant desenlerini yazmak için yoğun çaba harcıyoruz.

Valorant Pointslerinizi cidden çok düşünerek harcayın ve sevdiğiniz şeyi düşünmeden alın çünkü adamlar cidden çok iyi yapmışlar. Harika ötesi desenler geliyor ve efsaneleşmiş desenler var. Oyunda bu balta da efsane olan bir balta. Keyifli oyunlar.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: