Valorant Asil Phantom Kaç VP?

Valorant Asil Phantom Kaç VP?. Oyunun en çok sevilen silah setlerinden biri olan asil ve onun 2. versiyonu asil 2.0 phantom kaç vp?…

Valorant Asil Phantom Kaç VP

Valorant Asil Phantom Kaç VP?

Valorant‘ın en çok sevilen silah setlerinden birisi asil silah setidir. Bu silah kaplamaları o kadar beğeniliyor ki Asil 2.0 adlı bir başka versiyonu bile çıkarıldı. Bu asil 2.0 setinde olmayan silahlar eklendi phtantom, odin gibi. Çünkü bunların eksikliği diğer oyuncuların taleplerine ters düştüğünden dolayı bu silahlarda oyuna eklendi.

Peki herkes neden bu kadar çok seviyor bu silah kaplamasını. Valorant asil kostümlerinin bu kadar sevilme nedeni nedir? neden bu kadar çok istenen bir silah?. Bunları cevaplamadan önce gelin asil phantom kaç vp bunu görelim:

Valorant Asil Phantom Mağaza Fiyatı Tam Olarak 1775 Valorant Puanı’dır.

Hem ucuz hem ihtişamlı hem de sesi bir o kadar güzel olan bu silah kaplamasının bu kadar sevilmesi pekte şaşırtıcı değil. Çünkü halihazırda birçok skin asil kadar güzel görünümlü ve bu kadar güzel bi ateş etme sesine sahip değil. Sahip olanlar ise bu fiyat aralığında değil. Bu fiyat aralığında alınacak en iyi fiyat performans skinler den biri diyebiliriz. Fakat unutmayalım ki asil skin seti de çok güzel ve çok özel bir settir.

Asil skin setini özel kılan onun sadece sesi ve dış görüntüsü değil aynı zamanda göz alıcı olmamasıdır.

Bazı silah skinleri aşırı göz alıcı olabiliyor. Bunun olmamasına dikkat ederek kaplama satın alırsak daha odaklı ve güzel bir maç çıkarabiliriz. Fakat dikkat edeceğimiz bir nokta daha var o da şudur. Sadece bir silah skinin de karar kılmadan önce diğer silah skinlerini tanımalıyız ve kendimize ait olanı bulmalıyız.

Eğer bir ToxicPlayer takipçisi iseniz zaten diğer silah skinlerini de tanıyor olmanız gerekir. Fakat bir ToxicPlayer takipçisi değilseniz şu yazılara da göz atabilirsiniz.

Eğer ilginizi çekiyorsa aynı zamanda yukarıdaki yazılarımızı da ziyaret etmeyi unutmayın seviliyorsunuz :)…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: