Valorant İyon Sheriff Kaç VP?

Gün geçtikçe yine bende sizler için Valorant mağazsında ki silahların kaç vp olduğunu ve nasıl alacağınızı yazıyorum. Bugün ki yazımız Valorant oyununda İyon Sheriff kaç vp? Gelin beraber bakalım…

İyon Sheriff Kaç Vp

İyon Sheriff Kaç VP?

İyon Sheriff oyunda en çok oynanan ve istenilen desenlerden bir tanesidir ve neredeyse ben dahil herkes bu deseni çok seviyor. Zarifliğiyle mi dersiniz veya başka şeyiyle mi bilmem. Fakat bu deseni oynamak isteyen çok fazla kişi tanıdım ve rastgele girdiğim maçlarda bile. Neredeyse Herkesin oynadığını görebiliyorum.

İyon Sheriff mağazanıza düştüğünde koleksiyonunuza “1775 VP” fiyatına karşılık olarak katabilirsiniz.

İyon Sheriff Alınır Mı? Bu Fiyata Değer Mi?

İyon Sheriff bana kalırsa oyunda oynanan en çok Sheriff desenlerinden bir tanesi olabilir fakat hani soracak olursanız fiyatına değer mi? diye. Şöyle diyeyim sizlere oyunda oynayabileceğiniz en iyi desenlerden bir tanesi olmakla beraber fiyatı da o kadar pahalı değil. Tam fiyatında olduğunu sizlere söylemeliyim. Peki diyelim ki bu desen arasında bir kararsız kaldınız. Bu Sheriff üzerinden sizlere öneri vermek isterim. Aşağıdan hemen diğer Sherifflere bakabilirsiniz.

Valorant Anomali Sheriff Kaç VP?

Yağmacı Sheriff Kaç VP?

Valorant Protokol 781-A Sheriff Kaç VP?

Baktığınızı düşünüyorum ve kararınızı verdiğinizi sanıyorum. Evet bana kalırsa İyon Sheriff cidden alınabilir bir skin.

Uygun Fiyata VP Alma Taktiğim

Dostlarım bu taktik cidden güvenilir bir taktik ve aslında herkes bunu yapıyor E-Ticaret sitelerinde bildiğiniz gibi Vp ler satılıyor ve Trendyol gibi. Büyük E-Ticaret siteleri Valorant oyun içi parasından tutun tüm herşeye kadar satış yapıyor. Trendyol cidden VP için en uygun alışveriş yapabileceğiniz ve güvenilir bir site. Demek istediğim şey kısaca girin ve indirimli günlerde Vp’lerin tadına bakın.

Oyun F2P olan ancak P2W olmayan bir oyun sadece paranız desenlere yani görünüm ve animasyonlara gidiyor. Sesleri de katabiliriz buna çünkü Asil Vandal gibi gerçekten güzel ses çıkartan desenler de mevcut. Neyse çok fazla uzattım teşekkür ediyorum yazımı okuduğunuz ve bilgilerden faydalandığınız için teşekkürler tekrardan…

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: