Valorant Asil Spectre Kaç VP?

Asil Spectre almak isteyen çok fazla oyuncu mevcuttur Valorant da. Peki Asil Spectre alabilmek için kaç vp’mizin olması gerekir? Asil Koleksiyonu yine yaptı yapacağını ve en çok oynanan Spectre deseni olmayı başaracak bir desen çıkarttı. Hepimizin hayali olan bu skin acaba kaç vp? . Gelin isterseniz beraber bakalım ve değerlendirelim…

Asil Spectre Kaç Vp

Asil Spectre Kaç VP?

Asil Spectre oyunumuzda eğer mağazamıza gelirse koleksiyonunuza katacağınız fiyat tam olarak “1775 VP”. Dediğim gibi koleksiyonunuza ekleyip oynayabilirsiniz peki asil spectre alınır mı? fiyatına değer mi? gelin isterseniz bu soruların cevaplarını beraber arayalım.

Tabii ki sizler için diğer skinleri de aklınızda bir yerde bulunsun diye önereceğim fakat bana kalırsa. Asil Spectre alınabilir bir skin olmakla beraber bunun üzerine zevkle oynanan bir desen olabilir. Oyuna girdiğiniz zaman her silahtan bir deseniniz olsun istiyorsanız bence Asil Spectre bunun için ideal. Bazı kişilere göre hatta oyunda alabileceğiniz en iyi spectre deseni fakat bunlar tamamen öznel düşünceler.

Aldığımız Bu Skin Fiyatına Değer mi? Alınır mı?

Gel gelelim sorunun bu kısmına. Bana kalırsa tamamen alabileceğiniz en iyi spectre desenlerinden bir tanesi. Asil koleksiyonu zaten başlı başına çok iyi. Bu deseni aldıktan sonra pişman olacağınızı hiç bir şekilde düşünmüyorum ve zaten aldıktan sonra sizde göreceksiniz harika bir desen. Yükseltmeleri ile beraber ve radyanitte harcarsanız çok büyük zevk alabilirsiniz bu skinden.

Daha İyi Skinler Var mı? Öneriniz Var mı?

Eğer böyle bir sorunuz varsa hemen açıklayayım. Daha iyi skinler göreceli olarak olabilir yani ben size daha iyisi var bunu almayın dersem bu skini seven kişiler “hadi oradan” diyebilir. Ki tamamen hakları bunu demek. Bundan dolayı sizlere diyeceğim tek şey diğer skinlere de bakın ve ona göre bu deseni alın.

Çünkü tek bir şeye bakıp onu aldıktan sonra pişmanlık hissi oluşturabilir ve bu skini artık iade edemeyebilirsiniz. Bundan dolayı dediğim gibi kesinlikle diğer skinlere de bakın.

Kaplan Spectre Kaç VP?

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim eğer önereceğiniz desenler varsa yorumlarda belirtin lütfen.

One thought on “Valorant Asil Spectre Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: