Valorant Anomali Spectre Kaç VP?

Valorant Anomali Spectre Kaç VP?. Oyunun en beğenilen silah setlerinden biri olan olan anomali ve bu sete ait spectre deseni kaç vp?…

Valorant Anomali Spectre Kaç VP?

Valorant Anomali Spectre Kaç VP?

Valorant‘ta birçok silah seti çok güzel görünümlere sahiptir. Bunlardan birisi olan anomali silah seti herkes tarafından sevilmektedir. Fakat bu silah setinin Keşke olsa dediğimiz bir silahı eksik. Vandal keşke anomali vandal da oyuna eklenebilseydi. Tıpkı asil vandal silahından sonra asil 2.0 phantom kaplaması geldikten sonra olduğu gibi. Neyse konumuz şimdilik anomali spectre olacak. Peki anomali spectre kaç vp?:

Anomali Spectre Mağaza Fiyatı ise 2175 VP’dir.

Aynı zamanda anomali silah setinin en sevilen silahı ise phantom’dur. Anomali phantom ve diğer anomali silah kaplamalarında 4 ayrı renk bulunmaktadır bunlar şu şekildedir:

  • Kırmızı
  • Siyah (Varsayılan)
  • Mavi-Pembe
  • Mavi-Sarı

Ve ayrıca sevilme nedenleri sadece bu renk skalası değil. Çünkü silah kaplamalarımızın animasyonları da çok güzel ve ilgi çekici bir şekilde tasarlanmıştır. Silah kaplamamızı eğer son animasyon seviyesine kadar yükseltirsek silahı elimize aldığımızda açık halde bulunan ejder kanatlarının kapandığını göreceksiniz. Ayriyeten silah kaplamasının ateş etme sesi de oldukça etkileyici. Ve fakat şu konuyu da ele almak gerekiyor bitiriş animasyonu da ayrı bir konu. Evet bu silahın bitiriş animasyonu ise ayrı bir efsane.

Çünkü eğer bir anomali silah kaplaması ile son vuruşu gerçekleştirirseniz. Son öldürmeyi yaptığınız ve ölen düşmanı içerisine çeken bir kara deliğin büyüdüğünü göreceksiniz. Evet adeta bir kara delik çıkarak ölen rakibi yutuyor. Uzay tutkunları için efsane bir silah olmuş gibi duruyor. Fakat şunu da eklememiz lazım silah gerçekten sizleri oyuna bağlıyor ve odaklıyor. Silah o kadar güzel bir hissiyat oluşturuyor ki bazen gerçekten benim değil de silahın aynı zamanda benimle oynadığını düşünüyorum. Çünkü gerçekten böyle düşünmenize sebep olabilecek bir silah kaplaması anomali spectre. Özellikle küçük ve seri olması onu daha şirin ve tatlı bir canavara dönüştürüyor. Rakiplerinizin rüyasına girebilecek cinsten olan bu canavarı şimdiden epey merak etmişsinizdir. Peki başka Neler Var diyorsanız diğer silah kaplamalarımıza da göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: