Ejder Ateşi Hançer Kaç VP?

Valorant Ejder Ateşi Hançer Kaç VP?. Hepimizin çok sevdiği ejder ateşi hançer fiyatı nedir ToxicPlayer olarak sizler için inceledik…

Ejder Ateşi Hançer Kaç Vp

Ejder Ateşi Hançer Kaç VP?

Valorant‘ta Görünüşü ve ihtişamı ile herkesin gönlünde taht kurmayı başaran ejder ateşi skin seti ve onun hançeri kaç vp?.Sorusuna cevap vermeden önce gelin şunları sizlerle paylaşalım. Ejder ateşi silah koleksiyonu ilk çıktığından bu yana binlerce oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Hatta o kadar seviliyor ki bence oyunun en çok severek kullanılan silah kaplaması diyebilirim. Peki bu ejder ateşi silah koleksiyonuna bağlı ejder hançer kaç valorant puanı?.

Valorant Ejder Ateşi Hançer Mağaza Fiyatı tam olarak 4950 Valorant Puanı dır.

Diğer silah kaplamalarına göre biraz pahalı bir fiyatı olan bu hançerin bu kadar pahalı olma sebepleri elbette belli. Öncelikle oyun içerisinde adeta bir ejder pençesini andıran bu hançerin animasyonunu açtıktan sonra oyun içerisinde bitmek bilmeyen bir alev ile yanmaktadır. Bu alev ona ayrı bir güzellik katmakla birlikte aynı zamanda birde cezbedici bir hal aldırmaktadır.

Gören herkesin sahip olmak isteyeceği türden olan bu hançer fiyatını hak ediyor. Ejder ateşi koleksiyonuna ait olan bir çok silah bulunmaktadır. Eğer sıkı bir ToxicPlayer Okuru iseniz zaten bunlardan haberdarsınızdır. Fakat halen daha diğer silah kaplamaları hakkında bilginiz yoksa tam adresindesiniz. Sizler için oyunun tüm silah kaplamalarını inceliyor ve onların kaç vp olduğunu sizlere bildiriyoruz. Ayrıca silahlar hakkında sizleri bilgi sahibi yapmak ve istediğiniz silahı doğru bir şekilde seçmeniz için tavsiyelerde bulunuyoruz.

Gelin Sizlere Diğer Silahlar Hakkındaki Yazılarımızı Göstereyim:

Yukarıdaki yazılara da göz atmanızı tavsiye ederim hepsi birbirinden değerli bilgiler sunmakta ve aynı zamanda sizin hangi silah skinini seçmeniz gerektiği hakkında sizlere öneri sunmaktadırlar. Fakat şunu unutmayın sevdiğiniz ve size uyan silah skinleriyle oynamanın tadını hiç bir şey vermez. Tüm Silahlar hakkında bilgi sahibi olmak için ToxicPlayer.net adlı sitemizi takipte kalın.

One thought on “Ejder Ateşi Hançer Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: