Valorant Fps Arttırma Rehberi | Kasma Sorunu Çözüm (2022)

Valorant Fps Arttırma hakkında sizler için bilgiler topladık ve bu bilgileri sizlere paylaşma gereksinimi duydum. Valorant kasma sorunu yaşıyorsanız eğer bu yazı tam size göre.

valorant fps arttırma

Valorant Nedir?

Valorant 2 Haziran 2020 yılında ilk defa piyasaya çıktı. Oyun severler tarafından oldukça beğeni ile karşılanan bu oyunun yapımcısı çok ama çok tanıdık. Kim diye sorduğunuzu duyar gibiyim hemen açıklamak istiyorum. Riot Games Valorant oyununu çıkaran firmadır ve bu ilk oyunları değil. Leauge Of Legends oyunu da bu yapımcı tarafından çıkmıştı. Riot Games son zamanlarda yaptığı başarılı oyunlar ile adını çokça duyurmayı başarmıştır. Peki Valorant oynayanlar en çok neyden şikayetçi? Şahsen bende oynadım fakat şikayetçi olacağınız bir taraf maalesef bulunmuyor.

Ejder Ateşi Hançer Kaç VP?

Oyun hem P2W değil hem de CS:GO ya çok benziyor. Ben oynarken kendimden geçtim işte bu kadar güzel bir oyun Valorant. Peki Valorant oynamak isteyipte oynayamama sebebi nedir? Kesinlikle kasma sorunu. İşte bizde burada sizler için Valorant Fps Arttırma yazısını yazdık.

Gelin isterseniz hemen şimdi Fps nasıl arttırılır onlara geçiş yapalım.

Valorant Fps Nasıl Arttırılır? Taktikleri Nelerdir?

Öncelikle yapacağımız bir kaç şeyi anlatacağım ve sizi çekmiş olduğu epey detaylı Youtube videoma göndereceğim. Dediğim gibi bu yapacağımız sistem çok önemli bilgisayarınızın çekirdeklerini kullanmasını sağlayan bir sistemdir. (Tamamen Güvenilirdir Fakat Her İhtimale Karşı Sorumluluk Bize Ait Değildir).

Yıllardır bu şekilde kullanıyorum ve bilgisayarım çok hızlı herhangi bir şey indirmemize gerek olmamak ile beraber kesinlikle PC içinden halledeceğimiz bir ayardır bu.

Valorant Fps

İşlemci Sayısı kısmına tik atın ve en son rakama alın. Ve ta da artık bilgisayarınız hızlandı eğer ki Valorant oynuyorsanız drop yiyorsanız bu Droplar artık kalkacaktır. Droplar Ram ve İşlemci nedeniyle olduğu için biz İşlemci kısmını atlattık. Ardından yapacağımız işlemleri size Videolu şekilde anlatmak isterim. Ha bu arada Ekran Kartınızı güncel tutmayı ihmal etmeyin lütfen.

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim eğer videoda eksik gördüğünüz bir şey olursa yorum atmaktan çekinmeyin lütfen. İyi günler dilerim efendim…

One thought on “Valorant Fps Arttırma Rehberi | Kasma Sorunu Çözüm (2022)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: