FIFA Online 4 Kasma Sorunu Çözüm Ve FPS Arttırma (2022)

FIFA Online 4 Kasma Sorunu çözümü nasıl olur? Fps Arttırma ayarları nelerdir? detaylı olarak yazımızda göreceksiniz..

FIFA Online 4 Kasma Sorunu

FIFA Online 4 Nedir?

FIFA Online 4 bir spor oyunudur. EA SPORTS tarafından 2018 yılında çıkartılan ve Türkiye’ye 2021 Yılında dağıtım için 101XP tarafından anlaşılan bir EA SPORTS oyundur. FIFA Online 4 Türkiye de oldukça sevilmesine rağmen çok fazla hata ile uğraşılan bir oyun olmuştur kimin nefreti kimin aşkı yani. Fakat bunlardan daha da önemli olan şeylerden bir tanesi de maalesef ki Kasma Sorunudur. Bir çok oyuncu Kasma Sorunu ile uğraşıyor.

Fifa Online 4 Bütün Çalışan Promosyon Kodları

FIFA Online 4 Kasma Sorunu Neden Oluyor?

Eğer sistem gereksinimleriniz yetmiyorsa maalesef ki oyunu oynayamazsınız veya direkt olarak Kasma Sorunu ile karşılaşırsınız. Bunun sonucunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız işte biz burada devreye giriyoruz. Kasma sorunun bazı sıkıntıları direkt oyunla alakalı yani bizim sistemimizle hiç bir alakası yok. Veya şöyle söyleyeyim biliyorsunuz ki bazı kişiler kasıyor deyip Pingler’inden şikayetçi oluyor Ping çözmek için farklı bir yazı yazmayı da düşünüyorum. Bu sorunu alan kişiler için Bilgisayar Hızlandırma ve Şu videoyu önerebilirim. Gayet detaylı olup Kasma Sorununu çözüp oyununuzun keyfini çıkartabilecek.

Kasma Sorunu Çözümü

Çözümünün çok farklı yolları mevcuttur ilk başta yazdığım gibi Bilgisayar Hızlandırma videoları izleyerek bu sorunu çözebilirsiniz veya çok güzel bir Youtuberin bir videosu var onu şimdi koyacağım oradan bakarak aynı işlemleri yaptığınız takdirde Kasma Sorununun kökten çözüldüğünü ve FPS arttığına şahit olacaksınız. FPS arttırma cidden çok önemli bir konu o yüzden yanlış bir şey yapmamak için lütfen videoyu tamamen sonuna kadar atlamadan izlemeyi ihmal etmeyin eğer yararlı. Olduysa da “Like” atıp “Abone” olabilirsiniz.

FIFA Online 4 ciddi anlamda büyüyecek bir oyun ve ben halen patlamadığını düşünüyorum. Umarım yakın zamanda bu kadar güzel bir futbol oyunu heba olmaz.. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

FIFA Online 4 Kasma Sorunu Hakkında Videom;

Bilgisayar Hızlandırma Videom;

One thought on “FIFA Online 4 Kasma Sorunu Çözüm Ve FPS Arttırma (2022)

  1. Ege dedi ki:

    abi bennn nolur youtube çöktü

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: