CS GO FPS Arttırma Ve Kasma Sorunu Çözümü (2022)

CS:GO (Fps Arttırma) da son zamanlarda gelen güncellemelerden sonra FPS düşüşleri ve Kasma Sorunları ortaya çıktı. Bundan dolayı sizlere güzel bir rehber hazırladık umarım yararlı olmuştur. Unuttuğum bir şey olursa yorum atarak diğer kişilere yardımcı olabilirsiniz.

cs go fps arttırma

Counter Strike Global Offensive Nedir?

CS GO uzun yıllardan beridir FPS oyunlarının atası olmayı başarmış bir oyundur. Valve şirketi tarafından yapılmış olup ciddi anlamda harikalar oluşturan bir oyundur. Eminim ki aranıza CS oynamayan 1 kişi bile yoktur çünkü bu oyun bizi küçüklükten yakalamış ve büyük olmamıza rağmen halen oynatan EFSANE bir oyundur. 5v5 Strateji tabanlı savaş oyunudur CS GO bu alanda kendinizi hem taktik hem de aim olarak geliştirmeniz gerekmektedir. Fakat düşüneceğiniz üzere oyunu oynarken her şeyden önemlisi FPS’dir. Adamları erken görebilmemiz oldukça önemlidir. Cs go fps arttırma işte bundan önemli. Sizlere bu yazımda 31 FPS’den ciddi anlamda 240 FPS’lere yani cs go fps arttırma gösterdim. Umarım yazıyı okurken eğlenir ve işe yaradığını görürsünüz.

FPS Nedir?

First Person Shooter olarakta geçer bu FPS peki tam olarak bu nedir? FPS düştüğü zaman neden oyunun akıcılığı gider? işte bu sorulara yanıt arayıp beraber bulacağız. First Person Shooter ın Türkçe meali tam olarak şudur. Saniyede ki kare sayısı olarak geçer ve kare sayısı eğer düşerse oyunda ki akıcılık gider bu sayı ne kadar yüksek olursa işte bizde o kadar iyi oynarız. Oyunumuzla direkt bağlantılı olan bu olaya çok dikkat etmemiz gerekiyor. FPS düşükse hiç merak etmeyin beraber birazdan o olayı uçuracağız ve PC en hızlı dönemini yaşayacak.

Valorant Fps Arttırma Rehberi | Kasma Sorunu Çözüm (2022)

CS GO Fps Nasıl Arttırılır?

Gelin isterseniz şimdi olaylarımıza geçelim ve Bilgisayarımızı sanki yeniden doğmuşçasına hızlandırıp keyfimize bakalım. Öncelikle yapacağımız olayı kısaca söylemem gerekirse aşağıda verdiğim videoyu tamamen sonuna kadar izlerseniz. Kasma sorununa dair hiç bir sıkıntı kalmayacak. Umarım işinize yaradıktan sonra “Like” atıp “Abone” olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Fps Arttırma Videosu (2022)

One thought on “CS GO FPS Arttırma Ve Kasma Sorunu Çözümü (2022)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: