Valorant Nick (İsim) Nasıl Değiştirilir? (2022)

Valorant Nick nasıl değiştirilir eğer bilmiyorsanız işte bu yazı tam size göre. Kullanıcı isimleri oyunlarda ciddi anlamda kafa yoran ve her an daha iyi bir nick bulduktan sonra değiştirmek istediğimiz bir şeydir. Peki bu Nick nasıl değiştirilir?

Valorant Nick

VALORANT Nedir? Ne Zaman Çıktı?

Valorant 2 Haziran 2020 Yılından beridir aramızda olmakla beraber Riot Gamesin yapmış olduğu ilk FPS türünde ki oyunudur. Genellikle Riot Games LOL oyunuyla tanınmaktaydı. Ama CS GO gibi efsane bir oyunun dalına iniş yaptığı için hiç pişman olmamıştır. Valorant ciddi anlamda biz yani oyuncuların kalbini bir çok oyunla almadığı yetmezmiş gibi gelip birde Valorant’ı çıkartıp FPS türünde ki oyunlar içinde ki en iyi oyunu yaptı. CS GO oynayan bir çok oyuncu hileler ile çok sıkıntıdaydı. Artık öyle bir sıkıntı Valorant sayesinde kalmadı. Ciddi anlamda bütün oyuncular bu oyunu kabullenmiş görünüyorlar 2022 yılında. Ve oyun her geçen gün kendini daha da iyileştirip Toxic oyunculardan kendini arındırıyor. Eğer Valorant gibi bir oyunu oynamayı düşünüyorsanız düşünmeyin ve direkt oynayın. İleri de bir efsane olacak oyunu oynuyorsunuz şuan.

Valorant oynarken hepimizin dikkat ettiği şeyler aslında Kullanıcı isimleri. Yani Nick diye de geçmekte, o yüzden şuan ki yazımızda sizlere ileride sıkılacağınız bir Nick olursa bunu ücretsiz olarak nasıl değiştireceğimiz olacak. Gelin isterseniz konumuza yavaştan geçelim. Fakat geçmeden önce şunu da demem gerek. Riot Vanguard cidden çok iyi, hiç hile yok oyunda neredeyse.

Valorant Asil Spectre Kaç VP?

VALORANT Nick Nasıl Değiştirilir?

Şimdi ise gelin isterseniz hemen şimdi Nick yani Kullanıcı ismi nasıl değiştirilir ona bakalım. Öncelikle buna herhangi bir oyun içi para veya başka bir ücret ödemiyoruz tamamen ücretsiz yapıyoruz. Tabii ki oyuna girmeden yapacağımız bir değişiklik olacak ve bunu sadece 1 ayda 1 kere yapabiliyoruz. O yüzden Nick değiştirirken lütfen dikkatli olun yoksa 1 ay beklemek zorunda kalırsınız.

Öncelikle Riot Games sitesine girmemiz gerekiyor. Ardından yapacağımız işlemleri size Youtube videomda anlattım umarım faydalı olmuştur. Eğer faydalı olduysa “Like” attıktan sonra “Abone” olmayı unutmayın.

Valorant Nick Değiştirme Videom;

3 thoughts on “Valorant Nick (İsim) Nasıl Değiştirilir? (2022)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: