Valorant İyon Operatör Kaç VP?

Valorant İyon Operatör kaç vp diye merak ediyorsanız eğer hiç merak etmeyin sizlere. En uygun vp nereden alabileceğinizden tutun İyon Operatör kaç vp bunları söyleyeceğim. Gelin isterseniz İyon Operatör kaç vp beraber bakalım.

valorant iyon operatör

Neden İyon Operatör?

Aslında bir çok sebep sayılabilir fakat bunların başında gelen şey büyük ihtimalle animasyonları ve görünümü olacaktır. Maalesef ki Reload yaparken yani mermi değiştirirken bir animasyon girmiyor. Bence en iyi OP Skini net bir şekilde Ejder fakat duruma göre değişiyor. Sizler sevebilirsiniz İyon OP fakat kendi görüşümü belirtmek istedim. İyon Operatör hem görünüşüyle hem sesiyle hem asaletiyle cidden çok iyi duruyor oyunda ve oynarken kendinizden geçebiliyorsunuz. OP oynarken şahsen ben kömür diye söylediğim desen yani skinsiz olan OP. Desen cidden kötü fakat İyon aldığım zaman adam vurmaya başlıyorum.

Uzun lafın kısası şahsen ben İyon Operatör skini almanızı isterim. Sizin de görüşlerinizi yorumlar kısmında okumak en çok istediğim şeylerden bir tanesi olur. Herkesin zevki kendine umarım İyon Operatör aldıktan sonra oyundan çıkmamazlık etmezsiniz aksi takdirde çok fazla oynamak biliyorsunuz sağlığa zararlı. Neyse uyarımı da yaptığıma göre gelin isterseniz bu harika dehşet skinimiz kaç VP ona bakalım.

Valorant İyon Operatör Kaç VP? Kaç TL?

İyon Operatörün mağazada ki güncel fiyatı “1775 VP” bu fiyata koleksiyonunuza katabilir ve oyununuzu oynayabilirsiniz. İyon Operatör ciddi anlamda iyi zaten artık bunun tartışmasının açılmaması gerekiyor. Aslında tam bir F/P skini diyebiliriz. Soracak olursanız Fiyat Performans açılımı tam bu kavrama giren bir skin hem cep yakmıyor hem de sizlere cidden güzel bir deneyim yaşatıyor. Dediğim gibi umarım aldığınıza değer bir skin olur ve oynarken sıkılmazsınız eğer sıkılırsanız size alabileceğiniz diğer OP skinlerini bırakacağım. Hadi benden yine bir iyilik size değerimi bilin.

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim sitemizde daha fazla Valorant içeriklerine, haberlerine bakmak isterseniz dolaşmanız yeterli olacaktır. Umarım kill sayılarınız artar ve oyunda artık bir kral olursunuz. Tabii efendim dediğinizi duyar gibiyim 🙂

Valorant Işık Muhafızı Operatör Kaç Vp?

Valorant Ejder Ateşi Operatör Kaç Vp?

2 thoughts on “Valorant İyon Operatör Kaç VP?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: