Valorant Nokta Crosshair (Nişangah) Nasıl Yapılır (2022)

Valorant Nokta Crosshair aslında hepimizin bir dönem istediği ve oynadığı bir Nişangah olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki bu Crosshairi nasıl yapabiliriz? hepimiz bir zaman bu nişangah ile oynayacaksak işte bu soruyu kendimize sormamız gerekiyor. Cevabı bulamadıysanız ben sizler için bu yazımda paylaştım keyifli okumalar.

Valorant Nokta Crosshair

Neden Nokta Crosshair Oynamalıyım?

Öncelikle bu soruyu sorarsanız size şu şekilde açıklayabilirim. Uzaktan oldukça etkili olan one tap dediğimiz şeylerden atabilirsiniz ve karşı oyuncuları çılgına çevirtip “Hilesin” tarzında laflar söyletebilirsiniz. Ayrıca şunu da demem gerekir ki bu Crosshair sizin odağınızı oldukça arttıracaktır ve oyununuzun geliştiğini göreceksiniz. Daha fokus bir Valorant oyuncusundan korkulur kardeşim. Benim size demek istediklerim sadece bu kadar değil ayrı olarak şuna da değinmek isterim. Bunun avantajları olduğu kadar da bir o kadar da dezavantajları mevcut. Peki nedir bu bizi kötüleyecek olaylar? kısaca anlatmam gerekirse Uzaktan ciddi anlamda aiminiz kuvvetlenecek fakat yakından sprey atamayacaksınız. Yakında ki adamlar sizi kolayca vurabilecek.

Valorant Nick (İsim) Nasıl Değiştirilir?

İşte bundan dolayı haritaya göre Nişangah değiştirmeniz çok mantıklı olacak. Örnek vermem gerekirse Ascent haritasında oynuyorsanız nokta Cross inanılmaz güzel gidecek ve oynayacaksınız. Fakat Split gibi küçük haritalarda oldukça kötü oynayacaksınız ve her suçu kendinize atacaksınız. Bundan dolayı dediklerimi dinleyin ve haritaya göre cross olayını gerçekleştirin.

Valorant Nokta Crosshair Yapımı!

Valorant nokta crosshair yapımı oldukça basit ve karmaşık değil. Öncelikle yazdığım ayarları aynı şekilde oyuna geçirmeniz gerekiyor. Tamamen bu ayarları yaptığınıza emin olun. Ardından ise oyununuzu nokta Crosshair oynayarak keyfinize varın. Bu arada bununla alakalı videomu da hemen aşağıda bırakacağım ayarları yaptıktan sonra Videomu izleyip daha detaylı bilgilere hakim olabilirsiniz. Şimdi gelin isterseniz Nokta Crosshair ayarlarımız nasıl olmalıymış ona bakalım.

  • Valorant’a girdikten sonra Ayarlar kısmına girin
  • Nişangah kısmına tıklıyoruz
  • Diğer ayarlar ile işimiz yok Merkez NoktayıAçık” hale getirin
  • Merkez Nokta saydamlığınız 1 yaptıktan sonra
  • Merkez Nokta kalınlığını ayarlamamız gerekiyor bunu kendi keyfinize göre ayarlayabiliyorsunuz.
  • İç çizgi saydamlığı, Ana çizgi saydamlığı Ve Dış çizgi saydamlığını 0 yapmamız gerekiyor.

Youtube Videom;

One thought on “Valorant Nokta Crosshair (Nişangah) Nasıl Yapılır (2022)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: