Valorant Semavi Yelpaze Kaç VP?

Valorant Semavi Yelpaze Kaç VP? Semavi Yelpaze kaç tl? gibi sorular soruyorsanız bu yazımızda kaç vp olduğunu öğrenip, eğer mağazanıza gelirse Kaç Vp olduğuna bakmaksızın almanızı sağlayacak yazımıza bakalım.

Valorant Semavi Yelpaze
Semavi Yelpaze Valorant

Valorant Neden Bıçak Deseni Alınmalı?

Valorant oynarken hep kendimize şu soruyu soruyoruz. Neden bıçak deseni aliyim ki ne işime yarayacak? Eğer gerçek bir FPS oyuncusuysanız bu soruyu zaten sormazsınız gidip alırsınız. Fakat bu yazımızda soran arkadaşlara neden alınmalı ondan kısa bir şekilde bahsedeceğim. FPS oyunlarında vazgeçilmez bir kombinasyon vardır. (Q,Q) işte bu kombinasyonu yapan kişiler CS GO gibi oyunlarda kendini daha iyi hisseder. Bende şimdi size Valorant için neden alınmalı onu söyleyeceğim. Elimize bir bıçak deseni aldığımız zaman ciddi anlamda iyi oynadığımızı fark ederiz işte bunun sebebi tamamen skinle alakalıdır. Araya giren bu animasyon veya görsel farklılık bizim. İçin daha iyi olur ve daha farklı hissettirir.

Bıçak desenlerini say say bitmez ben sizin için bu yazımızda oyunda epey cep yakan bir Yelpazeden bahsedeceğim. Bu yelpaze genellikle Çinliler için önemlidir fakat Türkiye de çok fazla alınmaktadır. Bunun sebebini inanın ben bile anlamadım ama oynadığım her oyunda neredeyse 1 kişide bu desen var. Fazla uzatmak istemiyorum. Gelin isterseniz bu harika Valorant içinde ki efsane desenimize beraber bakalım.

Semavi Yelpaze Kaç VP?

Semavi Yelpaze eğer mağazanıza düşerse “3550 VP” karşılığında koleksiyonunuza katıp oyununuzda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Fakat bir sonraki gelen bıçağa sakın imrenmeyin çünkü bu söylediğim VP cidden cep yakan boyutta. Eğer cidden bu deseni seviyorsanız dediğim gibi alın ve oynayın. Fakat ben sizin için yine de yazının içinde bir bıçak türü daha bıraktım. Bana kalırsa önce gidin tüm bıçak skinlerine bakın ardından bir karar verin. Benim görüşüme göre Semavi Yelpaze almak yerine Asil Karambit alabilirsiniz. Tamamen şahsi bir düşünce olmakla beraber Valorant Semavi Yelpaze isterseniz yine de alabilirsiniz. Oyuna her yeni gelen skinden sonra sizlere kaç VP olduğunu yazan sitemizi yer imlerine ekleyerek en son haberlerden haberdar olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: