Osuruk Sesleri – Osuruk Çarkı Şaka Uygulaması

Osuruk Sesleri Çarkı

Sizlere harika bir uygulamadan bahsedeceğim. Biz bu uygulamayı tasarlarken çok eğlendik iddia ediyorum ki sizlerde çok eğlenceli vakit geçireceksiniz. Kısaca osuruk sesleri uygulamasından bahsetmek gerekirse şu anda dünyada bir benzeri yok. Eğlenceli vakit geçirmek için harika bir uygulama.

Osuruk Sesleri

Neden Bu Uygulamayı Yaptık?

Çünkü biz bu uygulamayı yaparken şöyle play store de geniş bir araştırma yaptık ve benzer bir uygulamaya rastlayamadık. Tamamen fikir ve düşünceler bize ait olup bir benzerini bulamazsınız.

Osuruk Çarkı Şaka Uygulaması

Osuruk Sesleri

Osuruk çarkı şaka uygulaması, uygulama içeriğinde bulunan bir osuruk butonu ile çalışmakta. Sizin yapmanız gereken Osuruk Butonu sayfasını açmak ve arkadaşlarınızdan habersizce telefonunuzu gizleyip osuruk butonuna basmak. Sonunda ne mi oluyor kahkaha curcuna. İddia ediyorum sizlerde bu uygulamayı çok beğeneceksiniz ve arkadaşlarınıza osuruk şakası yaparken yüzünüzün güldüğünü hayal edebilirim.
Osuruk çarkını indirin, içinde osuruk butonu ve sesleri olan bir liste ve osuruk tarihçesini bulacaksınız. En önemlisi de uygulama tamamen ücretsiz.

Son olarak şunu da belirtmek istiyorum uygulama benzerleri içinde 1 Numara. Şiddetle tavsiye edilir. Beğenmeyenler yoruma yazabilirler.

Diğer uygulamalarım Karakter Analizi ve Hangi Mesleksin buradan ayrıca yazılarımı görebilirsiniz. Lütfen emeğe saygı yorum ve geri bildirimlerinizi bekliyorum.

Uygulamanın linki buyurun çok seveceksiniz. Buraya Tıklayın

One thought on “Osuruk Sesleri – Osuruk Çarkı Şaka Uygulaması

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: