Para Kazandıran Oyunlar Oyun Oynayarak Para Kazan

Para kazandıran oyunlar neler? Hepimiz oyun oynamayı seven kişileriz neredeyse. Peki oyun oynarken para kazanabilir miyiz? Kazanabiliyorsak nasıl kazanabiliriz. Hepsi bu yazımızda mevcut olacaktır, sizlere oyun oynarken nasıl para kazanabileceğinizi anlattım keyifli okumalar.

para kazandıran oyunlar

Oyun oynayarak aslında bir çok para kazanma yolu var peki bu para kazanabileceğim oyunlar neler? Gelin beraber bir göz atalım.

Para Kazandıran Oyunlar 2022

Öncelikle sizlere Counter Strike : Global Offansive den bahsetmek istiyorum. Bu oyunu oynarken her maç sonunda 1 oyun içi satılabilir eşya düşürebilirsiniz. Topluluk pazarında gerçekleştirdiğimiz satıştan ise para kazanabilirsiniz. Ve ayrıca bu parayı Bynogame gibi sitelerden de dışarıya aktarım yapabilirsiniz. CS:GO aslında en büyük para kazanabileceğim oyunlar arasında listemizde 1 numara. Kendisini geçebilecek bir oyun şu anlık maalesef yok. Bizde bu yüzden CS:GO oynarken hem eğleneceğiz hem de para kazanacağız.

Valorant Nokta Crosshair (Nişangah) Nasıl Yapılır

Evet gelin isterseniz şimdi PUBG’ye geçelim. Yine Steam platformundan oynayabileceğimiz son zamanlarda Ücretsiz olan bu oyunumuz yine bize para kazandırabilecek oyunlar arasında geliyor. Ben ne yazık ki bu oyunu sevemedim fakat aşığı olan bir çok kişi mevcut. Sizlerde eğer dilerseniz hem bu oyunu oynayarak para kazanabilirsiniz hem de eğlencenize kat ve kat yatırım yapabilirsiniz.

Team Fortress 2 aslında en çok para kazandıran oyunlar listemizde önleri çekebilirdi. Yine bu muhteşem ve eski oyunumuz harika bir topluluk merkezine ve pazarına sahip. Oyun içi öğe düşürüp yüzlerce liraya satıp keyfimizi sürebildiğimiz bu oyunda aslında para kazanmaktan ziyade eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

Rust yine steamde olan ve çok fazla oynanan bir oyun. Aktif topluluk pazarı ile alım satım yapabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz oyunlar arasında yine üst sıralarda yer alıyor.

Diğer oyunlarımızı şöyle sıralayalım sizlere sizde hoşunuza giden bir oyun olursa onun üzerinden para kazanabilirsiniz. Fakat şunu söylemekte fayda var, bu paralara ile ev geçindiremez ve/veya gelecek hayalleri kuramazsınız sadece harçlık çıkartabileceğiniz oda max. sistemi sizlere aktardım;

  • Depth
  • H1Z1
  • Don’t Starve Together
  • Payday 2
  • Unturned
  • Black Squad
  • Business Tour – Online Multiplayer

Yazımı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: